15 практичних порад щодо вивчення англійської мови
PR

Для максимальної ефективності вивчення англійської необхідно пройти навчання в комплексі

15 практичних порад щодо вивчення англійської мови

Англійська мова міцно увійшла до нашого життя, тому охочих її вивчити стає все більше й більше. Зараз знання англійської мови необхідне кожному, хто хоче домогтись успіху в житті. Але багато хто після марно витраченого часу опускає руки й відкладає її вивчення до кращих часів. Чому? Насправді, вивчення іноземної мови - це ціле мистецтво! Так-так, мистецтво. А ви все ще вчите слова зі словників? Пора ламати стереотипи. Під час навчання ви можете проявляти всю вашу фантазію та кмітливість, щоб вам було не нудно вивчати англійську мову. Забудьте нудні підручники та довідники. Прийшов час учити мову так, як ви цього хочете!

Для максимально ефективного вивчення англійської мови необхідно пройти навчання в комплексі, із кваліфікованими викладачами, наприклад, на курсах англійської в Києві. Якщо ж ви намагаєтесь вивчити англійську самостійно, надихніть себе за допомогою порад щодо вивчення англійської мови.

 1. Для початку вам слід зробити колаж на стіні за допомогою англійських слів, пов'язаних з культурою країни, мову якої ви хочете вивчити. Наприклад, вивчаючи англійську, ви можете повісити на стіну зображення прапора Великої Британії. Це важке завдання. Почніть викладати прапор з тих слів, які вже вивчили, й поступово додавайте нові.
 2. Скористайтесь Інтернетом. Зараз у мережі дуже багато сайтів з вивчення англійської мови. Уроки в мережі, як правило, відрізняються від уроків на курсах англійської мови, що, безсумнівно, дасть свої результати.
 3. Поставте собі мету. Визначте, для чого вам потрібна мова. Можливо, ви скоро відвідаєте англомовну країну або вам запропонували роботу, для якої необхідне знання іноземної мови. Нехай ця мета стане для вас додатковою мотивацією. Поділить основне завдання на кілька маленьких для їх швидкого вивчення.
 4. Спробуйте оточити себе іноземною мовою. Для початку поміняйте мову меню телефону з російської на англійську. А потім спробуйте писати друзям смс англійською, читати новини, слухати музику тощо.
 5. Любите спілкуватись? Тоді заведіть друга для листування. Щоденні листи англійською будуть покращувати вашу мову й комунікативні навички. До речі, можна вивчити корпоративну англійську в Oxford School і спробувати себе в діловому листуванні.
 6. Якщо ваша англійська ще недостатньо хороша, щоби спілкуватися з іноземцем, то долучіть до цього свого старого друга. Йому теж не завадить покращити англійську. Тим більше, дуже весело йти по вулиці та базікати, як іноземці.
 7. Якщо ви все ж соромитесь, хоча й даремно, спробуйте думати англійською. Спочатку буде складно, але потім ви звикнете й навіть втягнетесь.
 8. Перегляд фільмів – дуже приємне заняття. То ж чому б не поєднати приємне з корисним? Дивіться фільми англійською! Якщо важко, включайте субтитри.
 9. Не варто забувати і книги. У вас є унікальна можливість познайомитися з шедеврами світової літератури оригінальною мовою. Але це більше підходить для середнього та просунутого рівня володіння мовою, для початкового рівня існують адаптовані книги.
 10. Чи ведете ви особистий щоденник? Якщо ні, то тепер вам варто його завести. Так, і писати вам доведеться англійською. Почніть із 2-3 речень, а потім можна й цілі твори писати.
 11. Напевно, у вас є свої кумири. Прочитайте їх біографії, подивіться інтерв'ю з ними. І про них більше дізнаєтесь, і англійську потренуєте.
 12. Співайте пісні! Шукайте тексти своїх улюблених пісень, їх переклади й підспівуйте.
 13. Головне - регулярність. Кожного дня робіть кроки до свого успіху в розумінні англійської мови.
 14. Атакуйте англійську мову з усіх боків: слухайте аудіо, дивіться відео, розмовляйте та пишіть.
 15. Розслабтесь. Не турбуйтеся про те, що ви щось не розумієте, не можете сказати. Дуже важливо завжди залишатись у доброму гуморі. Будьте позитивними!

Освіта.ua
09.10.2013

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
А я своим студентам категорически не рекомендую смотреть фильмы в оригинале на английском языке, пока они не дойдут до хорошего уровня Intermediate. А еще лучше, до pper-Intermediate. Я, как человек, который сам изучает другие иностранные языки (английский не в счет, его я преподаю), прекрасно знаю, что смотреть фильмы на этих языках, пока нет уже хорошего уровня - это просто издевательство над собой. Другое дело учебное видео и аудио, где говорят в соответствии с уровнем, для которого эти материалы разрабатывались. А уж читать шедевры мировой литературы, пока не достигнешь Upper-Intermediate, в оригинале - это полный абсурд. Есть специальные адаптированные книги для начального и среднего уровня. Кстати, для начального уровня обучения я открыла для себя книги Издательства Нью Тайм Букс (ntbooks.pro). Это не вместо курсов или репетиторов, а скорее "вместе". Я сама их использую в группах и на индивидуальных занятиях.
Forward
Якісні курси за доступними цінами. Команда наших викладачів знає як знайти підхід до кожного і зробити процес навчання легки. Поспішайте та записуйтесь на курси http://4ward.com.ua/ .
Юля Борхаленко
Вивчайте англійську мову безкоштовно онлайн: http://entelechy.com.ua/ Читайте неадаптовані тексти в оригіналі незалежно від вашого рівня з миттєвими відповідниками українських слів, практикуйте корисну лексику, закріплюйте граматику тестами + щоденна доза натхнення і гумору!
Саманта
ПРИВІТ
ооеа
кльово..
карына
клас
Максим
Так вот в чем секрет!!! Бросить учить слова, расслабиться и представить , что ты можешь болтать по-английски!! А я все учу-учу слова с их миллионом значений каждое!! Спасибо, просветили!! Теперь-то точно каждый заговорит на этом ’’легком’’ английском! Кстати, так и не встретил не нейтива со сносным английским... Все какие-то шаблоноговорители.. Видать, легкость английского не дает серьезно за него взяться им.. мда.. спасибо еще раз!!
Olha
Для Максим: Без курсов не заговорить, чтобы не писали там в этих статьях. Проверила на личном опыте. http://www.underhub.com.ua/kursy-angliyskogo-yazyka-ot-underhub-language-centre/
saytlarin hazirlanmasi
// В настоящее время большинство предприятий имеет свои собственные веб-сайты. И одна из основных маркетинговых деятельностей этих мероприятий – увеличить поток посетителей на свои веб-сайты. Используя нашу службу аналитики seo xidməti веб-сайтов, вы сможете анализировать свое присутствие в Интернете, оценивать производительность веб-сайта и принимать необходимые меры для увеличения количества пользователей.
Коментувати