Вивчити англійську за півроку? Курси англійської бувають різними

Ті, хто володіє англійською, кажуть, що вивчити її не так просто. Щоб оволодіти мовою досконало, необхідна практика - ось що скажуть вони. І матимуть рацію

Вивчити англійську за півроку? Курси англійської бувають різними

І не менше півроку! Так-так, саме стільки часу інтенсивних занять необхідно, щоб освоїти базову англійську, і спілкуватися з продавцями, поліцейськими, лікарями, банкірами, партнерами і друзями. Практика спілкування англійською в нашій країні поки найкраще організована на розмовних курсах, і на якісному розмовному курсі англійської дійсно можна навчитися говорити за порівняно короткий час.

Курси розмовної англійської мають свої переваги - на курсах студент не вдома, і під час заняття його ніщо не відволікає від навчання. Плюс на курсах розклад структуровано, і хочеш - не хочеш, необхідно відвідувати заняття, адже потім доведеться витрачати час на його опрацювання.

Отже курси в цьому відношенні добре структурують час, і допомагають організувати свою активність. Звичайно, і навчаючись на курсах, доведеться витрачати якийсь час удома - на виконання домашніх завдань і повторення пройденого перед черговим заняттям, але на такі невеликі справи організувати себе вже не так складно.

Головне, звичайно, щоб виконання домашніх завдань не перетворювалося на самостійне вивчення матеріалу. Деякі студенти, розповідаючи про курси іноземної, з жахом згадують про домашні завдання, для виконання яких необхідно самостійно вивчати цілі розділи підручника.

Ось що розповіла одна зі студенток: "Я вчила англійську протягом півроку на інших курсах, і кожен раз, починаючи робити домашнє завдання, просто жахалася. Мені пропонувалося прочитати кілька сторінок підручника, перекласти їх, написати діалог, і потім ще вивчити одне або два правила і зробити вправи з граматики для їх закріплення. Це забирало багато часу, але найсумніше - результату не було ні через місяць, ні через два. Я як і раніше не знала, де додати "s", і як відмінюється дієслово "do".

Але вже через місяць ця студентка відчула користь занять на розмовному курсі, і закінчила другий рівень (із шести) на 94% з 100. Успіх, звичайно, був не в цифрах. Тепер вона могла сама говорити свої власні фрази англійською, нехай поки короткі, однак абсолютно правильні.

Втім, не дивно. Курси англійської потрібні, щоб зрозуміти і запам'ятати, як правильно (говорити, читати, писати), і потім лише закріпити пройдене вдома. Ефективні заняття мають поєднуватися з простими домашніми вправами. Тут є і ще декілька закономірностей: чим більше домашнє завдання, тим менше студенти встигли розібрати його на уроці, а чим воно складніше - тим незрозуміліше виявився пройдений урок. У буквальному сенсі пройшов мимо.

Звичайно, правило не стосується тих випадків, коли викладач просить виконати десять невеличких вправ. Ну, а для тих, у кого головне навантаження занять переноситься на домашню роботу, таке питання - чи важлива регулярність занять? Питання риторичне. Адже для вивчення мови регулярність дійсно важлива, а домашні завдання досить складно зробити регулярними. Між тим, недотримання цієї маленької деталі може призвести (і призводить у більшості випадків) до того, що замість знань залишаються спогади про те, що "десь я це слово бачив".

Якщо ви дотримуєтесь певного графіку занять, то з часом звикаєте до регулярності, налаштовуєтеся на певний вид активності. Якщо взяти за правило займатися три рази на тиждень в певний час, то незабаром може виявитися, що саме в ці години легше всього запам'ятовуються слова, та й взагалі, навіть хочеться вчитися. Дивно? Але це ще одна відповідь на питання про те, чому заняття на мовних курсах стають, як правило, більш результативними.

Освіта.ua
21.09.2012

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів