Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс «Японська для початківців»
Дистанційний курс «Японська для початківців»

Вивчення японської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Японська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Японська для початківців»

Дистанційний курс японської - це унікальний шанс для початківців вивчити мову швидко і ефективно. При цьому не потрібна попередня підготовка - просто ви, почавши вивчати мову, починаєте розуміти її крок за кроком. Величезне значення має і той факт, що ви вчитеся у звичній атмосфері, не витрачаєте час і гроші на викладача, відвідуючи його в певні години.

«Японська мова для початківців» - це курс, який познайомить вас з основами японської писемності (в тому числі і з ієрогліфічним письмом), дозволить вам освоїти базові граматичні особливості японської мови, виробити початкові практичні навички спілкування іноземною мовою і сприймати японську мову на слух.

Якщо ви хочете самостійно оцінити запропонований курс, завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу. У ньому ви знайдете все необхідне для прийняття рішення, в тому числі, приклади вправ.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Граматика японської мови - не найпростіша справа для початківців, але в даному курсі ви зможете освоювати граматичні конструкції, виконуючи письмові вправи (попередньо поповнивши свій лексичний запас і розібравшись в значенні слів). Завдяки зручній і правильній подачі матеріалу ви з легкістю подолаєте всі труднощі.

Вимова. Заучуючи нові слова і цілі фрази, ви будете правильно вимовляти їх. Японська мова, як і будь-яка інша, повинна засвоюватися і на слух. У цьому вам допоможуть 20 аудіодисків із записами носіїв мови. Ви отримаєте їх разом з навчальними журналами і зможете щодня тренувати свою вимову.

Розмовні навички. Жоден самовчитель японської не дасть вам можливості так широко освоїти лексичний матеріал, як цей. Кожна тема дозволяє зануритися в ту чи іншу мовну ситуацію, а значить, не просто завчити набір слів, а відразу ж зрозуміти, в якій ситуації те чи інше слово може бути використано. Припустимо, в розмові з колегою або в іншій – в магазині, перукарні, фотомайстерні. Вам буде цікаво вивчати нові слова, а це головне для продовження навчання.

Читання і письмо. Вивчаючи курс, ви будете виконувати письмові домашні завдання і переклади. Це дасть можливість отримати первинні навички письма. Також ви зможете читати японською, і в подальшому у вас не виникне труднощів при читанні і складанні нехитрих текстів.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення японської мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти японську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!