Дистанційний курс «Японська для початківців»

Вивчення японської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Японська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Японська для початківців»

Дистанційний курс японської - це унікальний шанс для початківців вивчити мову швидко і ефективно. При цьому не потрібна попередня підготовка - просто ви, почавши вивчати мову, починаєте розуміти її крок за кроком. Величезне значення має і той факт, що ви вчитеся у звичній атмосфері, не витрачаєте час і гроші на викладача, відвідуючи його в певні години.

«Японська мова для початківців» - це курс, який познайомить вас з основами японської писемності (в тому числі і з ієрогліфічним письмом), дозволить вам освоїти базові граматичні особливості японської мови, виробити початкові практичні навички спілкування іноземною мовою і сприймати японську мову на слух.

Якщо ви хочете самостійно оцінити запропонований курс, завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу. У ньому ви знайдете все необхідне для прийняття рішення, в тому числі, приклади вправ.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Граматика японської мови - не найпростіша справа для початківців, але в даному курсі ви зможете освоювати граматичні конструкції, виконуючи письмові вправи (попередньо поповнивши свій лексичний запас і розібравшись в значенні слів). Завдяки зручній і правильній подачі матеріалу ви з легкістю подолаєте всі труднощі.

Вимова. Заучуючи нові слова і цілі фрази, ви будете правильно вимовляти їх. Японська мова, як і будь-яка інша, повинна засвоюватися і на слух. У цьому вам допоможуть 20 аудіодисків із записами носіїв мови. Ви отримаєте їх разом з навчальними журналами і зможете щодня тренувати свою вимову.

Розмовні навички. Жоден самовчитель японської не дасть вам можливості так широко освоїти лексичний матеріал, як цей. Кожна тема дозволяє зануритися в ту чи іншу мовну ситуацію, а значить, не просто завчити набір слів, а відразу ж зрозуміти, в якій ситуації те чи інше слово може бути використано. Припустимо, в розмові з колегою або в іншій – в магазині, перукарні, фотомайстерні. Вам буде цікаво вивчати нові слова, а це головне для продовження навчання.

Читання і письмо. Вивчаючи курс, ви будете виконувати письмові домашні завдання і переклади. Це дасть можливість отримати первинні навички письма. Також ви зможете читати японською, і в подальшому у вас не виникне труднощів при читанні і складанні нехитрих текстів.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення японської мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти японську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016