Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс «Арабська для початківців»
Дистанційний курс «Арабська для початківців»

Вивчення арабської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Арабська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Арабська для початківців»

Вирішили вивчити арабську самостійно? Хороша ідея, тим більше що кожен з нас трохи говорить арабською. Здивовані? Тоді подумайте, звідки до нас в мову прийшли такі слова, як джин, візир, жасмин, алгебра, алгоритм, арсенал, алкоголь, цифра, газель, тариф (і це лише деякі приклади!). Так! Все це - запозичення з арабської, однак цей факт анітрохи не полегшує завдання того, хто шукає для себе ефективні уроки арабської мови.

Вся справа в тому, що тут ми відразу стикаємося з проблемою діалектів, в арабській мові їх кілька десятків, і далеко не кожен самовчитель арабської може відразу «повідомити», а якій, власне, мові він нас вчить. І тут необхідно звернути вашу увагу на той факт, що гідний підручник арабської буде орієнтований на єгипетський діалект (Modern Standard Arabic), адже саме він визнаний літературним і є мовою преси та телебачення. Якраз такі курси арабської мови пропонує вам дистанційний курс «Арабська для початківців».

Щоб почати вчити арабську мову самостійно і записатися на курси, вам не потрібно попередніх знань або підготовки. Курс побудований таким чином, що є універсальним і підійде абсолютно всім. Курс представлений у вигляді 20 навчальних журналів які містять масу корисних ілюстрацій, кожна з яких працює на запам'ятовування необхідного матеріалу.

Чи підійде цей самовчитель арабської мови саме для вас, як для студента-початківця? Дізнайтеся прямо зараз, завантаживши безкоштовно пробний урок.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Основи граматики арабської мови входять в курс «Арабська для початківців» і, виконуючи домашні завдання до уроків, ви, звичайно, освоїте необхідні ази. Вчитися буде нескладно, оскільки кожне правило буде пов'язано з тим чи іншим прикладом «з життя».

Вимова. Курс арабської дає можливість навчитися правильно говорити. Разом з навчальними журналами ви отримуєте аудіододатки (20 CD в форматі MP3), де записана арабська мова. Це дозволить ще швидше освоювати матеріал, а головне - буде працювати на вашу вимову.

Розмовні навички. Уміння розмовляти арабською дуже важливо. Адже цією мовою спілкуються вже більше 420 мільйонів людей у ​​світі, і в 22 державах арабська є офіційною мовою. Курс дає можливість в ігровій захоплюючій формі вивчити лексику. Навчаючись на курсі, ви будете «спілкуватися з друзями», «відвідувати кафе та ресторани», «гуляти в парку», «замовляти квитки» і «уточнювати місцезнаходження незнайомій вулиці» ... Все це ви будете робити, використовуючи виключно арабську мову. Таким чином, запам'ятовування слів стане для вас природною необхідністю, і процес навчання піде легше.

Читання і письмо. Коли ми вивчаємо арабську, то, звичайно, хочемо навчитися писати і читати цією мовою. Арабська писемність - це щось особливе. Не дарма існує навіть особливий вид образотворчого мистецтва - арабська каліграфія. Вивчаючи курс, ви будете виконувати і письмові домашні завдання. Це дасть можливість освоїти арабіцу і читання одночасно.

Отже, самостійне вивчення арабської мови не відніме у вас багато часу і не завдасть жодного клопоту. Швидше, навпаки: цікаво і грамотно побудовані уроки дадуть можливість, по-перше, швидко освоїти матеріал (достатньо всього півгодини на день), а по-друге, отримати від процесу навчання справжнє задоволення. Адже ви вчитеся і відразу бачите результат своєї праці!

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання арабській мові за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти арабську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!