Дистанційний курс «Арабська для початківців»

Вивчення арабської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Арабська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Арабська для початківців»

Вирішили вивчити арабську самостійно? Хороша ідея, тим більше що кожен з нас трохи говорить арабською. Здивовані? Тоді подумайте, звідки до нас в мову прийшли такі слова, як джин, візир, жасмин, алгебра, алгоритм, арсенал, алкоголь, цифра, газель, тариф (і це лише деякі приклади!). Так! Все це - запозичення з арабської, однак цей факт анітрохи не полегшує завдання того, хто шукає для себе ефективні уроки арабської мови.

Вся справа в тому, що тут ми відразу стикаємося з проблемою діалектів, в арабській мові їх кілька десятків, і далеко не кожен самовчитель арабської може відразу «повідомити», а якій, власне, мові він нас вчить. І тут необхідно звернути вашу увагу на той факт, що гідний підручник арабської буде орієнтований на єгипетський діалект (Modern Standard Arabic), адже саме він визнаний літературним і є мовою преси та телебачення. Якраз такі курси арабської мови пропонує вам дистанційний курс «Арабська для початківців».

Щоб почати вчити арабську мову самостійно і записатися на курси, вам не потрібно попередніх знань або підготовки. Курс побудований таким чином, що є універсальним і підійде абсолютно всім. Курс представлений у вигляді 20 навчальних журналів які містять масу корисних ілюстрацій, кожна з яких працює на запам'ятовування необхідного матеріалу.

Чи підійде цей самовчитель арабської мови саме для вас, як для студента-початківця? Дізнайтеся прямо зараз, завантаживши безкоштовно пробний урок.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Основи граматики арабської мови входять в курс «Арабська для початківців» і, виконуючи домашні завдання до уроків, ви, звичайно, освоїте необхідні ази. Вчитися буде нескладно, оскільки кожне правило буде пов'язано з тим чи іншим прикладом «з життя».

Вимова. Курс арабської дає можливість навчитися правильно говорити. Разом з навчальними журналами ви отримуєте аудіододатки (20 CD в форматі MP3), де записана арабська мова. Це дозволить ще швидше освоювати матеріал, а головне - буде працювати на вашу вимову.

Розмовні навички. Уміння розмовляти арабською дуже важливо. Адже цією мовою спілкуються вже більше 420 мільйонів людей у ​​світі, і в 22 державах арабська є офіційною мовою. Курс дає можливість в ігровій захоплюючій формі вивчити лексику. Навчаючись на курсі, ви будете «спілкуватися з друзями», «відвідувати кафе та ресторани», «гуляти в парку», «замовляти квитки» і «уточнювати місцезнаходження незнайомій вулиці» ... Все це ви будете робити, використовуючи виключно арабську мову. Таким чином, запам'ятовування слів стане для вас природною необхідністю, і процес навчання піде легше.

Читання і письмо. Коли ми вивчаємо арабську, то, звичайно, хочемо навчитися писати і читати цією мовою. Арабська писемність - це щось особливе. Не дарма існує навіть особливий вид образотворчого мистецтва - арабська каліграфія. Вивчаючи курс, ви будете виконувати і письмові домашні завдання. Це дасть можливість освоїти арабіцу і читання одночасно.

Отже, самостійне вивчення арабської мови не відніме у вас багато часу і не завдасть жодного клопоту. Швидше, навпаки: цікаво і грамотно побудовані уроки дадуть можливість, по-перше, швидко освоїти матеріал (достатньо всього півгодини на день), а по-друге, отримати від процесу навчання справжнє задоволення. Адже ви вчитеся і відразу бачите результат своєї праці!

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання арабській мові за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти арабську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016