Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс «Турецька для початківців»
Дистанційний курс «Турецька для початківців»

Вивчення турецької з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Турецька для початкового рівня»

Дистанційний курс «Турецька для початківців»

Якщо ви шукаєте курси турецької мови, то, можливо, плануєте відпочинок в Анталії або вирішили змінити роботу. Що ж, і перше, і друге - цілком реально. У будь-якому випадку ви маєте рацію: знаючи мову, і відпочивати приємніше, і роботу знайти простіше. Разом з тим, вивчити турецьку мову самостійно - не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Тому дуже важливо розуміти, хто і як буде вас вчити.

Впевнені, дистанційний курс «Турецька для початківців» - це ідеальний вибір, якщо ви вирішили вчити турецьку мову самостійно і знання вам потрібні максимально швидко. Уроки курсу розроблені за унікальною методикою, яка дозволяє людині будь-якого віку і будь-якої підготовки відразу зануритися в тему. Це універсальний курс.

У чому ж його унікальність? Вправи дані в захоплюючій формі: коли кожен учень - немов персонаж якоїсь п'єси. Підсумок - процес навчання ефективний і приємний одночасно.

Чи підійде цей самовчитель турецької мови саме для вас, як для студента-початківця? Дізнайтеся прямо зараз, завантаживши безкоштовно пробний урок.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Граматику турецької мови простіше освоїти, володіючи знаннями розмовної турецької і розуміючи, що означають ті чи інші слова. Комплексне сприйняття матеріалу і зручна система вправ, яку пропонує курс, дасть можливість оволодіти основами турецької граматики.

Вимова. Пройшовши курс, ви навчитеся правильно говорити. Адже крім навчальних журналів і збірників вправ, ви отримуєте 15 CD-дисків у форматі MP3, де записана турецька мова. Прослухавши диски уважно і повторивши почуте, ви запам'ятаєте, як вимовляються ті чи інші слова, і в реальній ситуації зможете скористатися отриманим багажем знань.

Розмовні навички. Турецькою розмовляють понад 70 мільйонів людей по всьому світу, і ви можете стати одним з них! Вивчення турецької самостійно - це оволодіння, насамперед, розмовними навичками. Курс дозволить вам вивчити найнеобхідніші і часто вживані слова турецької мови, і ви зможете вільно спілкуватися з друзями та знайомими на побутові та ділові теми.

Читання і письмо. Вважається, що письмо є найбільш складним при вивченні турецької мови, але в пакеті необхідних навчальних посібників ви отримаєте 3 збірника вправ, які складені спеціально для початківців - так, щоб уроки турецької мови були максимально доступні і ефективні для вас. Ви зможете читати і писати турецькою, і, наприклад, листування з друзями в соціальних мережах вже не буде для вас проблемою.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення турецької мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти турецьку мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
22.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!