Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс «Чеська для початківців»
Дистанційний курс «Чеська для початківців»

Вивчення чеської з нуля - це просто, якщо ви вибираєте дистанційний курс «Чеська для початкового рівня»

Дистанційний курс «Чеська для початківців»

Якщо ж ви плануєте вивчати чеську мову ґрунтовно, вам необхідно шукати курси чеської, які будуть побудовані на основі доступної і в той же час оптимально організованої методики. Обов'язковою умовою для досягнення успіху є і наявність аудіозаписів з носіями мови. Тільки так ви зможете правильно освоїти непросту вимову ряду чеських звуків і мелодику фраз.

Дистанційний курс «Чеська для початківців» ідеально підходить для вивчення чеської з нуля. Одночасно такий курс буде корисний і тим, хто вже намагався вивчати чеську мову. Матеріал в ньому представлений на основі унікальної методики («natural learning» - «природне навчання»), що дозволяє без зайвих зусиль освоювати великі обсяги тексту. Причому це стосується як збільшення словникового запасу, так і можливостей вивчити граматику. Курс складається з 20 навчальних журналів, кожен з яких включає по два уроки чеської.

Якщо ви хочете самостійно оцінити запропонований курс, завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу. У ньому ви знайдете все необхідне для прийняття рішення, в тому числі, приклади вправ.

завантажити безкоштовний пробний урок

Граматика. Незважаючи на наявні «хитрощі» мови і, як наслідок, непрості особливості її граматики, у вас не буде проблем з граматичними конструкціями чеської, оскільки всі правила в дистанційному курсі чеської представлені наочно і проілюстровані «живими» прикладами. У кожному уроці є граматична секція, яка логічно пов'язана з розділами попередніх уроків. Такий підхід - гарантія захоплюючого і ефективного навчання: вам цікаво вчитися, бо ви досягаєте вражаючих результатів від уроку до уроку.

Вимова. Завдяки фонетичним вправам, які є в кожному уроці, ви навчитеся говорити правильно. Крім того, курс забезпечений тим самим аудіододатком, наявність якого ще раз підтверджує, що в ваших руках якісний самовчитель чеської. Таким чином, ваші заняття стають не тільки корисними, але і на рідкість цікавими.

Розмовні навички. Ваш лексичний запас чеської буде поповнюватися з кожним заняттям. Причому мова йде не про довільний набір слів. Ви будете освоювати цілі теми, «брати участь» у реальних життєвих ситуаціях, а значить, всі слова будуть запам'ятовуватися з першого разу! Крім того, в кінці кожного навчального журналу ви знайдете словник: він містить всі слова і вирази, які використовуються в уроках.

Читання і письмо. Ви почнете читати і писати чеською. Вправи на правопис і відпрацювання навичок читання містять цікавий матеріал про культуру та звичаї чеського народу. Повірте, вам буде цікаво працювати з цим матеріалом! Кожен урок забезпечений секціями для тренування навичок читання і письма.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення чеської мови за допомогою цього курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти чеську мову вам буде простіше простого, адже курс для новачків побудований дуже розумно з методичної точки зору.

завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
25.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!