Дистанційний курс «Іспанська для середнього рівня»

Якщо ви хочете вийти на впевнений середній рівень знання іспанської мови - цей курс для вас

Дистанційний курс «Іспанська для середнього рівня»

Чому б не розширити свої знання і не записатися на курс «Іспанська для середнього рівня»? Цей курс дозволить ґрунтовно вивчити граматику іспанської, отримати навички читання і говоріння. Ви дізнаєтеся нові слова і поповните свій словниковий запас.

Якщо ви коли-небудь намагалися вчити іспанську та вже маєте деяку мовну базу, то ці матеріали спеціально для вас. За допомогою цього курсу у вас з'являється чудовий шанс швидко і ефективно вивчити мову, щоб почати застосовувати її в повсякденному житті. Навчаючись на курсі ви завжди зможете проконсультуватися у особистого викладача.

В курсі представлені такі лексичні теми, як освіта, медицина, зовнішність, здоров'я; стосунки, сім'я, риси характеру; погода і клімат; батьки і діти, молодь; приготування їжі, повсякденні клопоти.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО ПРОБНИЙ УРОК

Граматика. Навчаючись іспанської мови на курсі для середнього рівня, ви поповните свої знання граматики. У цьому курсі ви освоїте систему часів дієслова, порівняльні конструкції, пасивний стан, непряму мову та інші тонкощі мови. Запропоновані вправи побудовані таким чином, що нова інформація легко запам'ятовується.

Розмовні навички. Ви істотно розширите свій словниковий запас (до вашого активу додадуться близько 1800 іспанських слів). Йдеться про найбільш популярні словосполучення і вирази. Без них у повсякденному житті неможливо відчувати себе впевнено, перебуваючи в іспаномовному середовищі. Можна сказати, що лексика посідає в цьому курсі важливе місце.

Письмо. Освоївши граматику іспанської для середнього рівня, ви зможете без труднощів писати іспанською. Навичка з'являється, перш за все, в результаті виконання письмових перекладів з іспанської на російську і навпаки. Методика швидкого засвоєння матеріалу, на основі якої складені вправи, дозволяє запам'ятати найважливіші моменти.

Читання. Освоївши курс іспанської мови для середнього рівня, ви зможете цілком впевнено читати іспанські тексти, навіть якщо це будуть не тільки листи від ваших знайомих, а й оригінальна література! Насолоджуйтеся, наприклад, «Дон Кіхотом» Сервантеса в оригіналі...

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання іспанській мові на цьому курсі, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти іспанську мову вам буде простіше простого, адже курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

ЗАВАНТАЖИТИ БЕЗКОШТОВНО ПРОБНИЙ УРОК

Освіта.ua
21.03.2016