Osvita.ua Іноземні мови Дистанційні курси Дистанційний курс «Німецька мова для дітей»
Дистанційний курс «Німецька мова для дітей»

Універсальний курс для дітей, які роблять перший крок у вивченні німецької мови

Дистанційний курс «Німецька мова для дітей»

Шукаєте уроки німецької для дітей? Хочете підготувати дитину до школи з поглибленим вивченням німецької мови? Тоді вам просто необхідний дистанційний курс «Німецька для дітей». Він призначений для юних студентів (від 6 до 16 років), які тільки починають знайомство з мовою, а також для школярів, які вже почали вивчати німецьку. Унікальна методика, що лежить в основі курсу, дозволяє отримувати нові знання дуже швидко.

Курс представлений у 18 яскравих журналах з уроками і аудіозаписами. Кожен журнал «дорівнює» одному місяцю навчального року. При цьому ви з дитиною можете самостійно планувати час навчання. Разом із матеріалами курсу ви також отримаєте «Інструкцію для батьків». Окрім того, у вас завжди є можливість зв'язатися з особистим викладачем курсу.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Граматика. Курс розглядає основні граматичні положення і правила. Виконуючи різні вправи, ви будете постійно пізнавати нове. У курсі, зокрема, розглядаються слова-заперечення kein, keine; інфінітив дієслова «бути» і правила його відмінювання; особливості слова es і його вживання; закінчення дієслів. Усі правила проілюстровані діалогами героїв курсу, тому матеріал легко запам'ятовується.

Вимова. Важливу роль у вивченні німецької мови для дітей відіграє тренування правильної вимови, тому в курсі ви знайдете аудіододаток з 18 CD-дисків із німецької промовою.

Розмовні навички. Нові слова в курсі німецької мови дитина запам'ятовує постійно. Це і фрази, якими обмінюються герої курсу, і слова з вправ для виконання і закріплення матеріалу. Нова лексика представлена в усіх уроках, на конкретних прикладах і життєвих ситуаціях.

Читання і письмо. Вивчення німецької для дітей передбачає і розвиток навичок читання і письма. Дітям пропонується виконувати різні вправи (наприклад, пошук і виправлення слів з помилками, письмовий переклад). Принцип «навчання має бути цікавим» зберігається.

Для того щоб зрозуміти, як проходить навчання на цьому дистанційному курсі, пропонуємо безкоштовно завантажити пробний урок. Ознайомившись з матеріалом, ви зрозумієте: засвоїти німецьку вашій дитині буде простіше, адже курс правильно побудований з методичної точки зору.

ЗАВАНТАЖИТИ пробний урок БЕЗКОШТОВНО

Освіта.ua
21.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!