Дистанційний курс французької для середнього рівня

Якщо ви хочете вийти на середній рівень знання французької мови, то цей курс для вас

Дистанційний курс французької для середнього рівня

Дистанційний курс «Французька для середнього рівня» чудово підійде для тих, хто пройшов навчання за курсом «Французька для початківців», а також для тих, хто вже володіє французькою мовою на початковому рівні та зможе пройти невеликий вступний тест для самоконтролю знань.

У чому перевага цього курсу? Основний плюс, звичайно ж, — це унікальна методика, що дозволяє вивчати мову максимально ефективно. Головний принцип цієї методики — засвоєння одиниць мови (звуків, слів, словосполучень і речень) в контексті найрозповсюдженіших мовних ситуацій.

Навчаючись на цьому курсі ви спочатку вивчаєте та запам'ятовуєте велику кількість мовних моделей, що вживаються в повсякденному житті, і тільки потім закріплюєте ці знання граматичними правилами. Такий підхід дозволяє слухачеві не втрачати інтересу до навчання та швидко вивчити мову.

Саме цей курс надасть вам можливість вільно себе почувати у Франції, з легкістю брати участь в дискусіях на політичні та економічні теми, вільно спілкуватися в крамницях, ресторанах, театрах, на конференціях та виставках.

Під час навчання за вами буде закріплений персональний викладач, який відповість на всі запитання за змістом матеріалів курсу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання французької мови за методикою цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз скачати безкоштовний пробний урок.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

  • Граматика. У цьому курсі вам пропонуються 16 навчальних журналів і 4 збірника вправ. Граматиці приділяється велика увага і ви зможете отримати досить глибокі знання.
  • Вимова. Уроки французької мови побудовані таким чином, що ви швидко навчитеся правильно говорити. Курс забезпечений аудіододатками (20 CD), що записані французькими дикторами, носіями мови. Слухаючи і повторюючи тексти, підібрані саме для найкращого сприйняття на слух, ви швидко набудете необхідні навички.
  • Розмовні навички. Величезна кількість ретельно продуманих вправ і діалогів, які записані на дисках, дозволять вам відразу ж зануритися в необхідне мовне середовище. Після закінчення курсу ви грунтовно поповните свій словниковий запас і засвоїте французьку мову на хорошому середньому рівні.
  • Читання та письмо. Тепер ви не просто зможете розуміти зміст французького тексту, а й всебічно оцінити прочитане, ви також зможете читати адаптовану літературу французькою мовою.

Скачайте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Французька мова для середнього рівня» і переконайтеся, що цей курс вам ідеально підходить.

Освіта.ua
12.10.2015