Дистанційний курс німецької для вищого рівня

Курс німецької мови для вищого рівня — це максимально ефективна система вивчення німецької мови

Дистанційний курс німецької для вищого рівня

Цей курс влаштує тих, хто пройшов курс «Німецька для середнього рівня», а також тим, хто вивчав німецьку мову де-небудь раніше і володіє нею на достатньому рівні.

Вам буде корисний цей дистанційний курс якщо ви шукаєте курси німецької для високого рівня, щоб поліпшити свої знання мови, проте вам важко поєднати свій щільний графік із розкладом занять на будь-яких очних курсах.

Методика курсу включає максимум корисної інформації, що викладена доступно і зрозуміло (менше теорії, більше практики). Ви займаєтеся за вільним графіком і за рахунок правильної (раціональної) побудови уроків ви вчитеся швидко — достатньо всього півгодини занять на день, щоб виконувати програму. При цьому, якщо у вас виникнуть запитання за змістом курсу, то вам завжди допоможе особистий викладач.

У цьому курсі пропонується 16 навчальних журналів (по два уроки в кожному). На кожному уроці ви будете повторювати матеріал, що вивчений раніше, та засвоювати новий. Після уроку ви готуєте домашнє завдання, де в цікавій і легкодоступній формі представлений вивчений граматичний і фонетико-лексичний матеріал. У кожному журналі — словник нових слів до поточного уроку. Ну і, звичайно ж, не обійдеться без аудіозаписів з бездоганною німецькою мовою.

Скачайте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Німецька мова для вищого рівня» і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

Освіта.ua
09.10.2015