Дистанційний курс німецької для середнього рівня

Курс прекрасно підійде тим, хто вже колись вивчав німецьку мову і хоче продовжити навчання

Дистанційний курс німецької для середнього рівня

Курс «Німецька для середнього рівня» прекрасно підійде тим, хто колись вивчав мову (але потім з різних причин відмовився від цієї ідеї), а зараз зрозумів, що навчання необхідно продовжити.

Продумана система вправ, побудована за унікальною європейською методикою, дає можливість освоїти максимальну кількість матеріалу, навчитися працювати зі складними граматичними конструкціями мови та суттєво поповнити лексичний запас.

Додатковий «плюс» – ви зможете досягти хорошого середнього рівня німецької мови, приділяючи заняттям усього 30 хвилин на день. При цьому ви будете вчитись у зручній атмосфері й саме в той час, який оптимально підходить при вашому рівні зайнятості.

Для того щоби зрозуміти, що ж конкретно вам дасть курс «Німецька для середнього рівня», ви можете прямо зараз безкоштовно завантажити пробний урок.

Які навички та вміння отримують слухачі курсу

Граматика. У курсі багато уваги приділено граматиці мови. Уроки починаються з повторення пройденого матеріалу, після чого вам пропонується виконати більш складні вправи й закріпити отримані знання. Завдання даються в доступній і зручній формі. Крок за кроком виконуючи ряд завдань, ви поступово освоїте граматику німецької мови майже повністю. Так, ви дізнаєтеся про форми часів дієслова і вживання інфінітивних конструкцій, про ступені порівняння прикметників і прислівників, про займенники і прийменники та ін.

Вимова. Курс забезпечений аудіодоповненням, яке записано з носіями мови. 20 дисків з німецькою мовою – найкраще, що може бути, якщо ви прагнете вийти на середній рівень знання німецької. У розділі «Фонетика» ви вивчите голосні (довготу та стислість), приголосні й буквосполучення.

Розмовні навички. Автори курсу докладно підійшли до вивчення лексики, тож ви значно поповните свій словниковий запас. На прикладі оригінальних лексичних вправ ви «побуваєте» в реальних життєвих ситуаціях, щоб засвоїти матеріал найкращим чином. Ви зможете легко орієнтуватись у таких темах, як: робота, професія, відпочинок, відпустка; магазин, одяг, покупки; ліки, візит до лікаря; спорт, музика, дискотека та багатьох інших.

Читання і письмо. На кожному уроці даються тренувальні вправи на читання й переклад. Це дозволяє закріпити вже наявні навички та отримати нові. Завдання даються в цікавій ігровій формі, і вам буде цікаво вчитись: обов'язковий обсяг роботи стане корисною розвагою. Ви зможете легко читати і писати німецькою.

Для того щоби зрозуміти, що ж конкретно вам дасть вивчення німецької мови на цьому курсі, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти німецьку мову вам буде простіше простого, адже з методичної точки зору курс побудований дуже розумно.

Освіта.ua
09.08.2017