Дистанційний курс польської для середнього рівня

Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання польської мови, то цей курс для вас

Дистанційний курс польської для середнього рівня

Якщо ви вже намагалися вивчати польську мову самостійно або на заняттях з викладачем, і при цьому ви хочете вийти на хороший середній рівень польської мови, то цей курс для вас.

Знання засвоюються дуже швидко, тому що вчитися цікаво. Кожен урок починається з вступної мовної розминки і містить словник нових слів. Важливо, що матеріал має практичну спрямованість: ви навчитеся правильно складати резюме і оголошення, запрошення та довіреності, а також іншу документацію.

І, незважаючи на те, що для запам'ятовування і осмислення вам пропонується солідний обсяг знань, ані втоми, ані роздратування після уроків ви не відчуєте. Необхідність перерватися на домашні турботи або роботу - це все, що може засмутити вас в процесі навчання. Але і це не проблема: дистанційне навчання дозволяє вчитися саме тоді, коли вам зручно.

Щоб напевно зрозуміти, чи підійдуть вам дистанційні уроки польської мови, ви можете прямо зараз абсолютно безкоштовно завантажити пробний урок польської мови.

Які навички та вміння отримують студенти курсу?

Граматика. Вивчаючи польську в рамках курсу для середнього рівня, ви засвоїте граматику мови (наприклад, утворення прислівників від якісних прикметників, ступені порівняння прислівників і їх вживання, віддієслівні іменники, відмінювання і вживання негативних і невизначених займенників, питальні речення). У кожному з 20 навчальних журналів ви знайдете вправи, проілюстровані ситуаціями з життя. Вам не доведеться щось завчати - ви будете усвідомлено знаходити рішення і тим самим запам'ятовувати матеріал.

Розмовні навички. Курс польської для середнього рівня допоможе вам розширити словниковий запас польських слів. Лексичний матеріал поданий у цікавій формі: ви стаєте «учасником» тих чи інших подій (покупки, відвідування різних закладів, бесіда з другом, прогулянка і багато інших). У кожній конкретній ситуації ви будете знаходити потрібне рішення, закріплюючи розмовний навик.

Вимова. У вас буде можливість слухати польську мову. Разом з навчальними матеріалами по курсу для середнього рівня ви отримаєте 20 CD в форматі MP3. Це прекрасна можливість підтягти вимову!

Читання і письмо. Ви навчитеся добре писати і читати по-польськи. Для цього вам запропонують виконати ряд завдань, наприклад, написати есе, заяву про прийом на навчання або скласти анонс нової книги, рецензію на фільм. Багатогранне занурення в мовне середовище польської допоможе вийти на середній рівень знань легко і природно.

Від викладача

«Наш курс призначений для тих, хто має деякий досвід вивчення польської мови і хоче розширити свої знання, розвинути мовну інтуїцію і впевнено користуватися польською мовою в нових комунікативних ситуаціях», - зазначає старший викладач курсу Андрій Башмаков.

«Курс для середнього рівня має комунікативну спрямованість і максимально наближає роботу над навчальними матеріалами до природного способу засвоєння знань. Відмінною особливістю курсу є його базова концепція - Edutainment (освіта + розвага), яка дозволяє зробити процес навчання максимально цікавим, різноманітним і ефективним», - говорить Андрій Башмаков.

«Інтенсивна подача лексичного та граматичного матеріалу, а також численні діалоги героїв курсу, прив'язані до повсякденних життєвих ситуацій, створюють ефект занурення в мовне середовище. У процесі навчання вам краще виробити свою певну систему занять і чітко її дотримуватися», - підкреслює старший викладач курсу польської мови.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно вам дасть навчання польської мови, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти польську мову вам буде простіше простого, оскільки курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
30.11.2015