Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


DEC school (Осокорки) (044) 390-76-24
(067) 240-19-05
м. Київ, Дніпровська набережна, 19А
http://dec-school.com

DEC school (Осокорки)

Британська мовна школа DEC school пропонує одну з найбільш комплексних програм вивчення англійської мови в Києві.

Дорослим і дітям від 4 років доступні курси різної інтенсивності та спрямованості: загальна англійська, ділова англійська, підготовка до IELTS, індивідуальні заняття тощо. Головною особливістю школи є комунікативна методика викладання, проведення уроків носіями мови, а також роз'яснення граматики вчителями з України.

Переваги DEC school
 1. Гарантований результат. При регулярному і старанному відвідуванні можна почати швидко і правильно говорити англійською вже через кілька місяців.
 2. Зручне розташування. DEC school - це школа поряд з вашим будинком. Три навчальних відділення розташовані в елітних житлових районах Києва (Оболонь, Осокорки і Печерськ) - для максимальної зручності та економії вашого часу.
 3. Викладачі - носії мови. Уроки проводять вчителі-носії з англомовних країн, які мають відповідні сертифікати та досвід викладання для іноземців. Граматику й інші складні аспекти роз'яснюють викладачі з України.
 4. Ресурсний центр. Кожен відвідувач курсів може користуватися додатковими матеріалами для поглибленої мовної практики: художня література, періодичні видання, фільми з субтитрами тощо.
 5. Моніторинг успішності. Прогрес студентів оцінюється в ході проміжних і підсумкових контрольних робіт і тестів. Наприкінці навчання кожен отримує докладний звіт про успішність з рекомендаціями.
 6. Розмовні клуби. Відвідування тематичних розмовних клубів безкоштовно для кожного студента DEC school. Заняття в клубах проводять носії мови.
 7. Комунікативний підхід. Основний ефект від занять досягається завдяки розвитку розмовних навичок, а уроки будуються на самостійному вирішенні студентами життєвих комунікативних ситуацій.
 8. Комплексний вибір курсів. DEC school пропонує найзатребуваніші програми для дітей і дорослих: загальні курси, бізнес-англійська, індивідуальні заняття, підготовка до іспитів, денний мовний табір, підготовка вчителів, корпоративні курси тощо.
 9. Знижки та програми лояльності. DEC school регулярно проводить спеціальні акції та надає знижки раннього бронювання. Крім того, клієнти DEC school користуються преференціями при зверненні до інших компаній DEC group.
 10. Додаткові можливості. Студенти DEC school отримують додаткові можливості, що виходять за рамки традиційного асортименту послуг будь-якої іншої мовної школи: денний мовний табір в Києві, британський освітній табір у Закарпатті (DEC camp), а також весь спектр програм навчання за кордоном (DEC education).
Комунікативний підхід

Навчання в DEC school багато в чому будується на комунікативній методиці викладання, яка дозволяє повністю зануритися до розмовного середовища, забуваючи про мовні бар'єри. Завдяки такому підходу страх спілкування з іноземцем проходить дуже швидко, і студент може цілком зосередитися на навчанні, удосконалюючи з викладачем розмовні навички та усуваючи виникаючі помилки.

Основними компонентами, покликаними забезпечити ефективність комунікативного підходу в DEC school, є:

 • Компактні розміри груп (до 10 чоловік)
 • Інтенсивна розмовна практика
 • Чергування занять з носіями та українськими викладачами
 • Розвиток навичок читання та письма
 • Інтерактивне проведення уроків

Напрями підготовки

 • Англійська мова

  • Англійська для дітей
  • Англійська для дорослих
  • Підготовка до іспиту IELTS

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.09.2013