Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


British Council (Британська Рада) (044) 490-56-00
м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 4/12
http://www.britishcouncil.org.ua

British Council (Британська Рада)

Британська Рада є міжнародною організацією з питань освітніх і культурних відносин і створює унікальні можливості для вивчення англійської мови та культурного обміну в 110 країнах по всьому світу.

Організація отримала загальне визнання завдяки наданню високоякісних послуг з вивчення англійської мови за різними програмами, і однією з головних переваг Британської Ради є її викладачі - висококваліфіковані фахівці, в тому числі носії мови, що мають великий досвід у викладанні англійської. Вони використовують прогресивні методики викладання для того, щоб допомогти вам у спілкуванні іноземною мовою і зробити цікавим процес її вивчення.

Заняття проводяться виключно англійською мовою, і особлива увага приділяється розвитку ваших комунікаційних здібностей. Під час занять використовуються сучасні підручники та спеціально підібрані додаткові матеріали, а також студентам пропонуються різноманітні інтерактивні завдання, що роблять весь процес навчання захоплюючим і ефективним.

По закінченню семестру студенти отримують сертифікати, які пов'язані з Загальноєвропейської Системою Оцінювання (Common European Framework), створеної Радою Європи. CEF визнається роботодавцями та установами в усій Європі.

З пропонованих Британською Радою курсів, Ви можете вибрати саме той, який відповідає Вашим індивідуальним потребам вивчення англійської, починаючи з загального, закінчуючи більш спеціалізованими. З більш детальною інформацією по кожному продукту Ви можете ознайомитися нижче за посиланнями.

Курси англійської мови:

Міжнародні іспити:

Перед реєстрацією на курс Вам необхідно перевірити свій рівень англійської на вступному тестуванні, яке складається з письмових завдань і спілкування з викладачем. На підставі результатів тестування визначать Ваш рівень володіння мовою і порекомендують відповідну навчальну групу.

Записатися на тестування

Напрями підготовки

 • Англійська мова

  • Англійська для дітей
  • Англійська для дорослих
  • Підготовка до іспиту IELTS
  • Індивідуальні заняття з англійської
  • Інтенсивні заняття з англійської
  • Курс ділової англійської мови
  • Англійська для корпоративних клієнтів
  • Англійська з носіями мови
  • Розмовний клуб англійської мови

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 05.06.2016