Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Life Style (096) 684-93-42, (093) 491-34-87, (032) 236-73-33
м. Львів, вул. Валова, 9
http://lifestyleng.com.ua/movniy_tabir_dlya_ditey_ta_pidlitkiv_2013

Life Style

Life Style – це денний мовний табір для дітей та підлітків.

Мрія кожної дитини - піти на літні канікули відразу після закінчення навчального року. Мрія кожного батька та матері - бачити, як власні діти навчаються із задоволенням під час літніх канікул. А чому б не поєднати мрії, і прийняти одне рішення?

Мовна школа Life Style організовує англомовні на німецькомовні табори для хлопців і дівчат віком від 5 до 14 років. Денний табір – це чудова можливість покращити знання англійської мови, опанувати корисні навички, зустріти нових друзів, активно та весело провести час.

Кваліфіковані викладачі допоможуть наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням англійською мовою, побороти мовний бар’єр, потрапити до англомовного середовища та отримати величезне задоволення від проведеного часу!

Ви хочете, щоб Ваша дитина отримала море задоволення від літніх канікул, підтягнула англійську, відвідала цікаві екскурсії, брала участь у різноманітних майстер класах та спортивно-розважальних заходах і при цьому Ви не хочете її відпускати далеко від дому????

Тоді подаруйте Вашим дітям мрію. Оберіть тематику та дату заїзду, запишіть дитину. Нехай канікули будуть не тільки веселими, але й корисними та незабутніми!

Напрями підготовки

  • Англійська

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 01.07.2016