Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Celyn ABC-camp (057) 700-41-17, (067) 577-80-83, (050) 325-39-36, (099) 327-43-79
Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Клюсівка, пров. Сонячний 9
http://www.celyn-abc-camp.com

Celyn ABC-camp

Celyn ABC-camp - це унікальна програма для дітей з вивчення англійської мови, що проводиться педагогами з Великої Британії. Слідуючи концептуальним принципам і кращим традиціям, фахівці Celyn ABC-camp здійснюють свою місію з розвитку та формування особистості дитини, інтеграції юного покоління в світ без кордонів, світ свободи вибору, зберігаючи дбайливе ставлення до найважливішого періоду життя людини - дитинства.

Саме шляхом занурення дитини в невимушену середу англійської мови, яка не передбачає банального зазубрювання слів, а стає легкодоступною, завдяки іграм і практичному спілкуванню з носіями мови з Британії ми й отримуємо результат за який вже шостий рік поспіль багато хто вибирає саме "ABC-camp" як перший і найкращий британський мовний табір в Україні.

Викладачі та аніматори британського мовного табору «Celyn ABC-camp» - це спеціально підібраний висококваліфікований склад педагогів з Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та Канади (для яких англійська - рідна мова). Весь свій професіоналізм і великий досвід роботи, як у своїх рідних країнах, так і за їх межами - вони з величезним бажанням вкладають у Ваших дітей!

Окрім занять у класах, викладачі беруть активну участь у різних заходах. Це робиться для посилення тієї атмосфери англійської мови, яку ми прагнемо створити для дітей.

Напрями підготовки

  • Німецька

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 01.07.2016