Англійська мова для кар'єри та бізнесу

Керівникам, менеджерам, студентам, початківцям перекладачам

Англійська мова для кар'єри та бізнесу

Англійська - хочемо ми цього чи ні, добре це чи погано - це мова міжнародного бізнесу. І незнання цієї мови набагато зменшує ваші можливості.

Англійська потрібна для спілкування з іноземними друзями, подорожей у далекі країни, ну, і, звісно, - для роботи. Дуже важливо для людини, яка вивчає іноземну мову, підібрати саме той курс, який буде відповідати її інтересам і цілям.

Багато курсів англійської мови роблять наголос на навчання не тільки школярів і студентів, а й категорій людей більш старшого віку. Ідеться про людей, яким за своїми службовими обов'язками або за потребою бізнесу доводиться часто спілкуватися з іноземними партнерами. Як відомо, англійська мова вже давно вважається міжнародною, і її знання в даній ситуації просто необхідне. Тонкість у тому, що англійська ділова мова не викладається у школах чи неспеціалізованих ВНЗ. І без спеціальних курсів, без навичок ділового спілкування вивчити її практично неможливо.

Як визначити, що вам потрібна ділова англійська?


По-перше, ділова англійська має сильну практичну сторону. Курс зазвичай включає те, що людина, як передбачається, буде використовувати на роботі чи в бізнесі. Це: звичайне повсякденне спілкування зі співробітниками, керівництвом, підлеглими, знайомство з новими людьми, розмови телефоном, ведення нарад, проведення презентацій та участь у переговорах. Інакше кажучи, бізнес-англійська спрямована на ті лексичні та граматичні розділи, які студенти можуть застосовувати вже зараз у сфері їх трудової діяльності. Бачення того, як вивчений матеріал можна застосовувати в роботі вже сьогодні, може бути одним з найбільших мотиваторів при вивченні мови.

По-друге, ділова англійська в силу своєї тематики зачіпає безліч сфер, що стосуються ведення бізнесу. Тобто, вивчаючи ділову англійську, ми, по суті, вивчаємо й бізнес. Багато так званих «Кейс стаді» дуже схожі на ті, що використовуються у програмах MBA. Вони ніби відтворюють випадки, з якими часто стикаються менеджери різних рангів, запрошуючи учнів до їх спільного аналізу та вирішення. Крім того, у навчальних матеріалах зустрічаються теми маркетингу, виробництва, аутсорсингу, продажів, управління, логістики тощо. Тобто, вивчаючи ділову англійську, ми поступально занурюємось у цілий ряд економічних тем з різних секторів бізнесу.

По-третє, програма вивчення ділової англійської передбачає розвиток навичок читання, письма, спілкування та аудіювання, які тестуються на таких іспитах як FCE, CAE, IELTS, TOEFL, CPE. Таким чином, успішно завершивши курс бізнес-англійської, студент може йти на підтвердження свого рівня, склавши один з перерахованих іспитів. Це той плюс, перевага якого свідчить сама за себе. При працевлаштуванні в закордонну компанію сертифікат, що має міжнародне визнання й підтверджує ваше знання ділової англійської на певному рівні, може зіграти далеко не останню роль.

Чим ще корисна бізнес-англійська?


На будь-якій діловій зустрічі дуже важливі впевненість у собі, уміння правильно себе подати. Якщо людина відмінно підготовлена в лексиці, у мовних оборотах, стандартних для сфери спілкування, то вона відчуває себе впевнено, а також викликає повагу в іноземних ділових людей.

Крім того, хочеться відзначити такі важливі для ділового спілкування аспекти, якими ви можете оволодіти на курсах ділової англійської, як ідеальна вимова, великий словниковий запас, володіння діловим стилем спілкування й багато інших - усе це допоможе вам виглядати в очах іноземців на висоті.

Мова є одним з найбільш ефективних інструментів для успішного кар'єрного росту та ведення міжнародного бізнесу.

На початкових етапах мовного навчання, навіть якщо в подальшому метою є застосування навичок спілкування в бізнесі, актуальні загальні курси англійської мови, оскільки вони зачіпають універсальні теми і приділяють увагу основам мови, без яких освоєння більш складного матеріалу неможливе. Для вирішення конкретних завдань - роботи з документами, ділового листування, спілкування на професійні теми - можна підібрати спеціальну програму, проконсультувавшись із менеджером. Курс ділової англійської підійде для слухачів із середнім і просунутим стартовим рівнем володіння мовою через насичену лексичну базу.

Якщо ви поки що на початковому шляху вивчення ділової лексики, або хочете підвищити свій рівень, або ж, уже опанувавши термінологію і навички ділового спілкування, серйозно розглядаєте свої шанси піднятись кар'єрними сходами - зробіть перший крок, почніть навчання, а викладач допоможе вам досягти бажаного і зробити цей шлях цікавим. Успіхів вам!

Підготовлено школою англійської мови «ABC Центр».

A.B.C Центр
07.10.2013

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів