Як отримати результат у вивченні іноземної

Як відомо, позитивний результат оволодіння іноземною мовою обіцяє багато хто, однак гарантію того, що бажана мета буде досягнута, дають рідко

Як отримати результат у вивченні іноземної

Для того, щоб гарантувати результат у процесі вивчення іноземної мови, розробники програми прискореного курсу СЛОВА БІГОМ, провели експеримент в ході якого група волонтерів відвідувала курс іноземної, що був розроблений фахівцями компанії за спеціальною методикою.

«Ідея проведення подібного експерименту має довгу історію, - зазначає президент компанії СЛОВА БІГОМ Олександр Обулевич, - Ми всі, записуючись на мовні курси, купуючи самовчителі, використовуючи електронні засоби навчання, цікавимося майбутнім результатом. Що я буду знати? Що я вивчу і протягом якого часу? Чи зможу я вільно почувати себе в новому мовному середовищі вже після декількох місяців інтенсивного навчання?».

На ринку комп'ютерних програм прискореного вивчення іноземних мов компанія СЛОВА БІГОМ працює вже більше 10 років.

Розвиваючи діяльність компанії, і відповідаючи вимогам ринку, на базі програмного забезпечення був створений «Клас інтенсивного вивчення СЛОВА БІГОМ», до якого почали приходити люди, яким не вистачало самодисципліни, аби вивчити іноземну самостійно.

«Клас став відмінною базою для проведення перших «замірів» і першого експерименту, на який ми зважилися. Нами був сформований клас волонтерів, які мали мінімальні шкільні знання іноземної мови або не мали мовних навичок взагалі, і які погодилися взяти участь в експерименті СЛОВА БІГОМ: «Вивчи іноземну за 150 годин», - каже Олександр Обулевич.

Групі був запропонований інтенсивний курс вивчення англійської та німецької мов, що складається зі 150 академічних годин, або 38 занять, по 4 академічні години кожного дня. За групою були закріплені професійні викладачі англійської та німецької мов. Експеримент тривав близько двох місяців.

«Для учасників це був період інтенсивних занять та спілкування. Для нас - реальні практичні результати та опрацювання ефективності нашої методики. Один раз на тиждень викладачі вимірювали знання учасників за спеціально створеною шкалою. Після закінчення 150 академічних годин, волонтерів очікував фінальний іспит та співбесіда з незалежним експертом і викладачем», - розповідає Олександр.

Він підкреслює, що результатами були здивовані як самі волонтери, так і експерти, які брали участь в оцінюванні знань учасників ще до початку експерименту. Всі учасники продемонстрували достатньо високий рівень знань, як при проходженні комп'ютерного тесту, так і під час усної співбесіди. Вони змогли спілкуватися на повсякденні теми, написати простий лист, розповісти про свої захоплення.

Проведення подібного експерименту зараз готується і в Україні у якому можуть взяти участь усі бажаючі. Умови конкурсу можна переглянути за посиланням http://www.slovabegomua.ru/konkurs.

Крім цього компанія розробила для українських користувачів курс вивчення англійської та німецької мов, де викладання йде рідною, українською мовою. Також програма підходить для навчання в рамках позашкільної роботи.

В рамках новорічної акції до 31 грудня 2012 року можна придбати програму для вивчення іноземних мов ТМ "Слова Бегом" зі знижкою до 75% та отримати у подарунок налаштування до Android, iPhone та iPad! Для цього працює "Магазин новорічних подарунків".

Детальніше про технології вивчення іноземної за методикою програм СЛОВА БІГОМ читайте на сайті програми http://www.slovabegomua.ru/.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
14.12.2012

Дистанційний курс англійської для вищого рівня Курс англійської для вищого рівня – це максимально ефективна система вивчення англійської
Дистанційний курс англійської для середнього рівня Якщо ви бажаєте вийти на хороший середній рівень знання англійської мови, то цей курс для вас
Дистанційний курс англійської для початківців Курс англійської для новачків включає 32 уроки, збірники вправ і 20 дисків з аудіоуроками
Дистанційний курс "Ділова англійська мова" Після проходження цього курсу ви будете почувати себе впевнено під час ділових переговорів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів