Як вивести пасивну іноземну на активний рівень володіння
PR

Чим ти будеш зайнятий цим літом, залежить тільки від тебе: записуйся на курси інтенсивної англійської

Як вивести пасивну іноземну на активний рівень володіння

Дізнайся, чи варто тобі записатися на курси інтенсивної англійської цього літа. Для цього серед п’яти варіантів обери той, що найкраще визначає твій характер.

Море, сонце, пляж і… англійська. На перший погляд це здається дивним, але літо може стати кращим часом для «підтягування» іноземної мови. Особливо, якщо ти пізнаєш себе в одному з п’яти варіантів.

  • №1. Вічний студент

Ти завзято вчив англійську протягом року. Але влітку чомусь усі дружно вирішили перервати заняття на цілих 3 місяці! Ти рішуче з цим не згоден. Ти НЕ маєш намірів: 1) забути до вересня усе, що вивчав за 9 місяців; 2) валятися на пляжі та дурніти.

Summer slide – термін, що означає втрату знань під час канікул. По деяким даним, літом учні втрачають практично 25% знань, що були отримані протягом навчального року.

Що все це означає? Коли 9 місяців дерся на гору, а потім трохи розслабився, і ‒ опа! ‒ ти знову десь внизу серед аутсайдерів, це: 1) несправедливо; 2) прикро.

Записатися у школу англійської? Однозначно! Зізнайся, ти ж кайфуєш від навчання!

  • №2. Авантюрист

У тебе завжди море ідей, і один план грандіозніше іншого. Поїхати на ПМЖ у Лондон, вийти заміж за іноземця, стати крутим спецом у міжнародній компанії, з’їздити до Австралії, щоб подивитися на кенгуру…

Літній інтенсив за 1 місяць ‒ оптимальний варіант для тих, кому англійська необхідна терміново.

Що все це означає? Ти отримав круту пропозицію, від якої відмовиться лише дурень. Але ось англійська слабкувата? «Забити» чи зібрати волю в кулак і за 1 місяць вивчити піврічну програму?

Записатися на англійський інтенсив? Хороші пропозиції робляться не так часто. Будеш чекати ще декілька років?

  • №3. Бест оф зе бест

Всі говорять про якусь мотивацію. Мовляв, без неї навіть ліньки з дивану встати. А у тебе цього добра хоч відбавляй. «Бути кращим у всьому, що робиш», ‒ твоя мотивація по життю. Ти лідер і приклад для інших, і хочеш таким залишатися завжди.

Щоб досягти мети, важливо мати правильну мотивацію.

Що все це означає? Постійно вдосконалюватися, отримувати знання та навички ‒ це про тебе. Ти кращий не тому, що так захотів Всесвіт, а тому, що ти сам цього досяг.

Підеш на інгліш влітку? А ти у ньому бест оф зе бест? Якщо ні, час вдосконалюватися.

  • №4. Трудоголік

Ти жалкуєш, що у добі лиш 24 години, та як мінімум 6 з них витрачається на сон. А літні канікули (або відпустку) ти вважаєш часом, затраченим даремно. Валятися на пляжі з 0 думок у голові? Ні, це не про тебе.

«Встигнути за 20 занять» – так називався б наш курс літнього інтенсиву для трудоголіків

Що все це означає? Твій графік розписано по хвилинах, але ти лише кайфуєш від цього. Робота, навчання, спортзал, курси каліграфії, зустрічі з друзями. Англійський інтенсив? Запросто!

Хочеш записатися на англійську? Є вільні 1,5 години на день, щоб використати їх максимально продуктивно?

  • №5. Невстигайка

Так багато усього хочеться, але де знайти час?! Ти вже 3 місяці записуєшся до перукаря, півроку йдеш до спортзалу і 2 роки плануєш повернутися на курси англійської. Але час, час…

Літня відпустка – шанс зробити те, що так давно плануєш.

Що все це означає? 6 місяців ходити на курси англійської, поєднуючи роботу та навчання? Погодься, на це не вистачає ні часу, ні сил. Тому пройти піврічну програму за 1 місяць – прекрасний варіант.

То ти записуєшся чи ні? Вчи англійську, поки дійсно є час.

Літній інтенсив за 1 місяць у школі British Skylines. Старт 3 червня. Відкрито набір на літній інтенсив! Будь-який рівень знань англійської.

Пройди за 20 занять (5 уроків × 4 тижні) = 6-місячний курс англійської!

Школа British Skylines з вивчення англійської мови у Києві є спільнотою українських та британських викладачів, що розробили новітній курс за прикладом лондонських мовних центрів.

Виведи пасивну іноземну мову на активний рівень володіння. Відчуй смак істинної британської освіти, не виїжджаючи з України! 

Дізнатися вартість повного курсу і розклад занять.

Чим ти будеш зайнятий цим літом, залежить тільки від тебе. Якщо вирішиш вивчати англійську, то:

  • подзвони за номером (067) 285-15-76 або замов зворотній зв’язок;
  • пройди безкоштовне 15-хвилинне тестування у нашій школі;
  • відвідай свій 1-й урок літнього інтенсиву англійської 3 червня!

Буде цікаво, складно та весело. Чекаємо на тебе!

Освіта.ua
14.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
https://www.facebook.com/groups/497089535444987/ В соціальних мережах повно безкоштовних матеріалів для вивчення англійської мови
Alla
Як ви думаєте, може абітурієнтам було б більш корисно замість нудного аудіювання продемонструвати якісь уривки чи епізоди з фільмів, де розмовляють нормальною мовою, оскільки продюсери хочуть, щоб був почутим кожний актор ? Скільки ж таке безглуздя може продовжуватись ? Думаю, що і підготовка за фільмами була б кориснішою для всіх, ніхто не говорив би, чому енсе чи теск. Учні скоріше звикли б до різних вимов, різних артикуляцій одних і тих же слів, інтонацій. Та й сам процес не був би таким пригніченим, сумним, песимістичним. І нейтиви не глузували б ... ...