Центри Helen Doron English працюють в Україні 15 років
PR

Уже 3 мільйони студентів вивчили англійську мову за допомогою методики лінгвіста Хелен Дорон

Центри Helen Doron English працюють в Україні 15 років

Helen Doron English - світовий лідер в сфері «Англійська для дітей» - святкує своє п’ятнадцятиріччя в Україні!

Це досить показовий термін для компанії, і тому слід згадати її успіхи:

  • перший центр Helen Doron English відкрився в місті Одеса в 2004 році. Саме з цього навчального центру почалася історія компанії в Україні. Наразі в Одесі працює 5 навчальних центрів для дітей та підлітків від 3 місяців до 19 років;
  • на даний момент компанія налічує понад 70 навчальних центрів у 27 містах України. Щороку відкриваються нові центри в великих містах та містечках. Саме завдяки цьому Helen Doron Educational Group Хелен Дорон отримала нагороду від Global Franchise Magazine в категорії Best Children’s & Education Franchise 26 лютого 2019 року в Лас-Вегасі;
  • методика Helen Doron є унікальною та всебічною. Курси для різного віку студентів пронизані ідеями здорового способу життя, корисного харчування, турботливого ставлення до природи та толерантності.

До того ж, це єдина методика, яка навчає англійської малюків віком від трьох місяців. Вони вчать англійську як другу рідну мову. І це дає чудові результати. Є студенти, які навчаються з Helen Doron English вже понад 10 років! І вони є справжніми білінгвами, англійська мова для них не іноземна, а друга рідна мова, якою вони користуються повсякденно: читають книжки та переглядають фільми мовою оригіналу, спілкуються з друзями з усього світу тощо. Для них англійська – це стиль життя!

Великих зусиль до цього докладають висококваліфіковані викладачі, які проходять міжнародні тренінги, беруть участь у щорічних конференціях, тренінгах та семінарах. Прийшовши на посаду викладача, людина отримує великі перспективи у кар'єрному рості: старший викладач, методист, власник центру Helen Doron English, міжнародний тренер тощо.

Компанія розвивається як кількісно, так і якісно. Щороку з’являються нові курси, технологічно наповненні мобільними додатками, мультфільмами та піснями, які так подобаються маленьким студентам. Для дітей одного віку можна підібрати курс, який повністю задовольнив би всі їх потреби та побажання.

На сьогоднішній день 3 000 000 студентів вже вивчили англійську мову за допомогою методики лінгвіста Хелен Дорон і володіють нею на рівні другого рідної мови. Вони не тільки говорять, а й думають англійською.

Компанія Helen Doron English дуже вдячна своїм студентам та їхнім батькам за те, що вони обирають їх з року в рік, цінують докладені старання та бажання надати найкращий сервіс та міцні знання.

Приєднуйтесь й Ви!

Поспішайте записатись на безкоштовне демонстраційне заняття та переконайтесь в ефективності методики «Англійська Хелен Дорон»!

ЗАПИСАТИСЬ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ

Освіта.ua
07.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів