Спробуйте уроки англійської мови по Skype
PR

Заняття класичною британською англійською мовою по скайпу – гість з Великої Британії у вас вдома

Спробуйте уроки англійської мови по Skype

З кожним роком вивчення англійської мови набирає обертів як серед молоді, так і серед старшого покоління. Вивчати іноземну мову так само цікаво, як і освоювати, наприклад, мистецтво фотографії чи графічного дизайну. Водночас Велика Британія в кінці 2018 року стала однією з лідируючих країн з викладання англійської мови іноземцям.

На сьогоднішній день інтерес до дистанційного навчання по Skype зріс в рази. Десятки навчальних закладів світу пропонують вивчати англійську мову як з професійними викладачами, так і з носіями мови. Заняття можуть підбиратися індивідуально під вимоги та рівень знання кожного учня та складатися з онлайн-конференцій, веб-лекцій та практичних уроків. З цього випливає, що веб-навчання можна поєднати з будь-яким способом життя, рівнем добробуту та соціальним статусом.

Заняття по Skype проводяться в режимі реального часу з використанням сучасних веб-технологій, які при свідомому відношенні та самодисципліні дозволять досягти колосальних результатів в освоєнні англійської мови. Подібні віртуальні навчальні курси чи уроки мають важливу перевагу: значно економлять кошти на додаткові матеріали, час, а також усувають територіальні та психологічні бар’єри між викладачем і учням.

Компанія Albion Education пропонує уроки англійської мови по Skype з носієм мови, корінним жителем Лондона з ідеальною вимовою класичної британської англійської. Заняття допоможуть Вам впоратися з подоланням мовного бар’єру, поліпшити граматику, лексику, сприйняття чистої англійської мови.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ УРОК

Освіта.ua
01.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
я пробував займатися в інглишхаусі - дуже сподобалось, але задорого. тому виріший перейти на онлайн ( особливо в період карантину) зараз я займаюсь в инглишдомі, а дитину віддав в онлайн школу скайсмарт
Татьяна
Для Ігор: мы сегодня прошли первый урок в Skysmart - очень зашло! спасибо за рекомендацию
Коментувати