Quick Minds - cучасний курс для вивчення англійської мови

З цим курсом учителі обирають автентичні матеріали, підкріплені досвідом професіоналів з Кембриджа

Quick Minds - cучасний курс для вивчення англійської мови

Яким буде життя через 10 років? Ми не можемо ані уявити, яких обертів набере розвиток науки та техніки, ані підготувати молоде покоління до професій, котрі лише з’являться в майбутньому. Що ж можуть зробити вчителі молодших класів? Перш за все прищеплювати учням ті життєві компетенції, котрі залишаться актуальними надовго, - так вважає команда дослідників Cambridge University, що на сьогодні не має аналогів у дослідженні цієї теми.

Вже цього тижня вчителі України зможуть обрати підручник для другого класу, за яким будуть навчатися всі діти НУШ в 2019-2020 році. Серед претендентів – підручник Quick Minds 2 for Ukraine – наступний рівень успішного курсу для першачків, який обрали більш ніж 25% вчителів всієї країни. Не пропустіть свій шанс проголосувати за цей підручник та отримати його за держзамовленням для Вашої школи!

Готуючись до другого класу, автори зібрали відгуки та зворотній зв’язок від вчителів, які наразі працюють за Quick Minds 1 for Ukraine. Ретельно проаналізувавши фідбек, був створений Quick Minds 2 for Ukraine - не тільки в повній відповідності до програм і стандартів НУШ, а й таким, що відповідає реаліям українських шкіл та умов навчання.

Протягом 2017-2018 та 2018-2019 навчального року понад 200 вчителів та 5000 учнів працювали за Quick Minds 1 та 2 for Ukraine спільного виробництва Cambridge University Press та компанії Лінгвіст. Відповідно до зібраних відгуків, підручник був адаптований і перероблений під потреби українських вчителів та згідно з вимогами програми НУШ. У результаті, у 2018-2019 н. р. комплект став улюбленим для 25% вчителів України, що працюють у перших класах за програмою Нової української школи. Саме так, держава забезпечила чверть учителів з усієї країни.

«Раніше мені було недостатньо активностей. У підручнику Quick Minds багато цікавих завдань, з якими діти набагато краще сприймають новий матеріал».

Катерина Дубровська, Сєвєродонецьк

Переважна більшість з них відзначає ефективність сучасної методики навчання, що лежить в основі Quick Minds, системність побудови уроків, цікаві та різноманітні завдання. Особливо подобається педагогам книга для вчителя, наприклад вчителька з Черкас, Філіпова Юлія, вважає, що «набагато легше працювати за допомогою книги для вчителя, яка за змістом суттєво відрізняється від інших видавців». Дійсно, книга для вчителя – це не лише ключі для завдань, а методичні розробки і покрокові плани кожного уроку із додатковими завданнями та поясненнями, що стануть в нагоді як досвідченому вчителю, так і початківцю.

Критичне та креативне мислення

Ми живемо в епоху інформаційних технологій. Це означає, що ми оточені інформацією і маємо вміти нею користуватись. Можливість нагромаджувати знання вже не має цінності, а от уміння знайти потрібні ресурси і адаптувати під свої потреби – це те, що визначає навик критично мислити. Часто курси англійської мови побудовані з основним акцентом на заучуванні слів та конструкцій, а от завдань типу Problem solving не так багато.

Саме тому навчально-методичний комплекс Quick Minds for Ukraine для 2-х класів можна назвати підручником нового покоління, адже завдання побудовані таким чином, що головна функція їх – не лише засвоєння мовленнєвих та мовних одиниць, а застосування виучуваної лексики як інструменту для розв’язання задач, спрямованих на розвиток критичного та креативного мислення, а саме: зіставлення, поєднання елементів, аналіз і синтез, класифікація, використання уяви та уваги, гіпотетичне мислення, трактування понять та ін.

Уміння вчитись. Комунікативні навички. Робота в команді. Соціальні компетенції

Уміння вчитись або Life Long Learning – це навик, необхідний для адаптації сучасних дітей до майбутнього. Сюди можна включити вміння організувати свою роботу, розуміння своїх успіхів і виявлення прогалин в навчанні, здатність до саморефлексії, а основне – це практичне застосування набутих навичок для подальшого розвитку.

Якщо ж мова йде про учнів молодших класів, то використання мови проявляється в комунікативних ситуаціях, зокрема в іграх та інтерактивних завданнях, а також згаданих вище типах задач. Наприклад, якщо проаналізувати, як побудований урок за курсом Quick Minds for Ukraine, то можна помітити, що заключний етап кожного заняття містить завдання, спрямовані саме на створення діалогів або розв’язання життєвих завдань.

Варто зазначити, що наскрізна лінія підручника – це анімовані історії, функція яких – розвиток соціальних та моральних цінностей.

«У курсі подобається те, що вчителю не вистачає уроку не тому що не встиг, а тому що хочеться працювати ще! Урок злітає непомітно! Гармонійно поєднані завдання, зошит доповнює підручник, аудіосупровід - everything is perfect!»

Юлія Яценко, Кагарлик

Емоційний розвиток. Цифрова грамотність. Мовні навички

Згідно з шкалою життєвих компетенцій (Cambridge Framework for Life Competencies), ці категорії складають базовий рівень і підтримують розвиток життєвих компетенцій. Емоційний елемент надзвичайно важливий для розвитку психологічних та когнітивних процесів, уваги, уяви, пам’яті. Цифрова грамотність – це категорія, що розвиваються в процесі навчання всім іншим компетенціям і має характер не так компетенції, як допоміжного інструменту для розвитку навичок. Навички з виучуваного предмету, у нашому випадку – мовні навички, - не можуть бути єдиною самоціллю уроків. Тобто, результат навчання на уроках англійської мови в НУШ – це не тільки рівень знань учнів у сфері мови, а формування повноцінної особистості, здатної застосувати знання задля участі в комунікативній ситуації чи вирішення життєвої задачі відповідно до своєї вікової категорії (більше про те, що повинні вміти учні в молодшій школі - тут ).

«У курсі найбільше подобається системність та послідовність у викладенні матеріалу, особливо у вивченні лексики. Інтерактивні завдання до курсу. Дуже подобаються завдання виховного спрямування (хто зробив краще? чому ти так вважаєш?), такого ще не зустрічала. Багато завдань для аудіювання. А ще безкоштовна книга для вчителя - це особливий подарунок».

Лариса Петрів, Загір’я

«Quick Minds подобається тим, що методологія курсу, що побудована на теорії множинного інтелекту; системний підхід, що спрямований на розвиток цілісної особистості учня; герої з супер-силами - надможливостями, які через здібності й таланти закладені в кожній маленькій особистості, яку ми, вчителі, навчаємо, розвиваємо, виховуємо та плекаємо; постійна підтримка вчителя на всіх етапах організації освітнього процесу».

Бойко Олександр Олександрович, Кам'янець-Подільський

Повний комплект основних компонентів Quick Minds 2 for Ukraine (Книга для учня, робочий зошит для учня, книга для вчителя, аудіо), а також додаткові компоненти (Книга ресурсів із цікавими розробками, флешкарти, зошит для прописів, інтерактивний онлайн-додаток) створюють умови для збалансованого розвитку всіх мовних навичок та життєвих компетенцій, однак унікальність курсу полягає в широкій методичній підтримці, що значно полегшує роботу вчителя.

Quick Minds – це не лише підручники, а й розроблені календарно-тематичні планування, відео огляди книг із порадами для їх використання, щомісячні вебінари від методиста видавництва Кембриджського університету, лайв-сесії на сторінці видавництва, де кожен учасник може поставити питання і отримати на нього швидку відповідь чи консультацію; це численні конференції, семінари і воркшопи, як масштабні, так і за запитом.

Вже цього тижня вчителі мають можливість ознайомитися з підручниками для 2-го класу за державним замовленням НУШ.

Вчителі можуть ознайомитись з електронними версіями підручників з 25 лютого по 4 березня, а вже 4 березня офіційно замовити підручники для школи. Книги для ознайомлення вже доступні на сайті ІМЗО. Шукайте серед претендентів підручник автора Пухта видавництва Cambridge University Press.

Вибір підручника здійснюється рішенням педагогічної ради і передається у відповідний відділ місцевого управління.

Важливо: переконайтесь, що ваш завуч, директор або бібліотекар зробив правильне замовлення! Проконтролюйте вибір підручників у свої школі і передайте колегам!

Обираючи Quick Minds for Ukraine, учителі обирають автентичні матеріали, підкріплені досвідом команди професіоналів з Кембриджа, а також - потужну методичну підтримку від представників видавництва в Україні.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПІДРУЧНИКОМ

Освіта.ua
25.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола Хмеленок
Хотел бы побывать на уроках тех учителей, которые расхваливали этот дебильный учебник.