Безкоштовні ресурси для вивчення іспанської за комп'ютером

Розвиток технологій та поява якісного навчального контенту в інтернеті дозволяють опанувати мову вдома

Безкоштовні ресурси для вивчення іспанської за комп'ютером

Щоб вивчити іспанську мову, не обов'язково їхати до Іспанії. Розвиток технологій та поява якісного навчального контенту в інтернеті дозволяють опанувати іноземну мову вдома за комп'ютером. Освіта.UA підготувала збірку безкоштовних онлайн-ресурсів для самостійного навчання.

QUETAL

Україномовний ресурс для вивчення іспанської мови в інтернеті. На сайті можна знайти уроки граматики, пояснення сталих висловів та фразеологізмів, цікаві інтерв'ю з українцями, що вивчають іспанську, а також переклади іспанських пісень українською. Підписники Telegram-каналу ресурсу регулярно отримують цікаві факти про життя в Іспанії та країнах Латинської Америки.

CENTRO DE LORCA

Відеокурс для початківців, у якому поєднуються елементи теленовели, інтерактивне навчання, а також коментарі та поради дикторів. Курс допомагає ознайомитися з відмінностями вимови у різних іспаномовних країнах, адже серед акторів та ведучих є носії мови з Аргентини, Мексики, Венесуели та Іспанії.

HABLA CULTURA

Цікавий проект, який навчає іспанської у контексті культури та традицій іспаномовних країн. На сайті знайдете адаптовані статті за рівнями A1-A2 (початковий), B1-B2 (середній) та C1-C2 (високий). До кожного тексту іспанською додається аудіосупровід та словник з перекладом англійською. Також учням пропонуються розділи з інформацією про визначні місця Іспанії та поради для мандрівників.

SPANISH PODCAST

Прослуховування коротких аудіоісторій іспанською сприяє розвитку навичок аудіювання. Автори подкасту — мешканці Вальядоліду Ванеса та Алєкс — допомагають зрозуміти нову лексику та опанувати складні граматичні правила в контексті історій.

AGENCIA ELE

YouTube-канал для студентів із впевненим початковим рівнем володіння іспанською. П'ятихвилинні відео не об'єднані спільним сюжетом. Натомість у кожному уроці стисло описується певна побутова або соціальна тема, подаються відповідні граматичні конструкції та нова лексика. Початківці мають можливість увімкнути субтитри іспанською.

VIDEO ELE

Безкоштовний ресурс, на якому пропонуються відеоуроки на різноманітні теми: погода, орієнтація в місті, робота, час та ін. Матеріали відсортовані за рівнями A1-A2 (початковий) та B1-B2 (середній). До кожного уроку автор розробив допоміжні матеріали у вигляді PDF-файлу з транскриптом аудіо та додатковими вправами.

MARTES DE CUENTO

Протягом декількох років щовівторка авторка сайту сумлінно завантажує нову казку іспанською. Саме ця традиція сприяла появі назви ресурсу — «martes de cuento» українською перекладається як «казковий вівторок». Чудовий ресурс, який допомагає вивчати іспанську у контексті легенд, міфів, мрій та фантазій. Багато казок на ресурсі озвучені носіями мови.

VER-TAAL

Іспаномовний портал з вправами, що базуються на популярних рекламних роликах, кінотрейлерах та репортажах. Сайт стане у пригоді тим, хто хоче поповнити словниковий запас, вивчити нові граматичні конструкції, а також познайомитися з культурою Іспанії та країн Латинської Америки.

CENTRO VIRTUAL CERVANTES

Інститут Сервантеса — це офіційна установа, що сприяє поширенню іспанської мови та культури. Віртуальний центр Інституту пропонує матеріали для самостійного опрацювання для учнів з різним рівнем знання мови: inicial (початковий), intermedio (середній), avanzado (високий). Користувачі ресурсу мають можливість ознайомитися зі стислими адаптованими текстами та виконати вправи після прочитання. Читачі електронної бібліотеки Інституту мають доступ до величезної кількості навчальних матеріалів та художньої літератури.

Автор: Євгенія Рибалко.

Освіта.ua
15.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соломія
Рекомендую ресурс https://ispanska.at.ua/ , там є теми, які рідко зустрічаються. Граматика іспанської мови, словник для початківців у формі флеш-ігор, україно-іспанский розмовник, і т.д.
master-pro.com.ua
Изучал языки в первой тройке контор по очереди, чтобы проверить что к чему, и что, работаю мастером по ремонту стиральных машин в Харькове и итоге, обращайтесь master-pro.com.ua