Презентація Міжнародної школи STUDY Academy
PR

Міжнародна школа STUDY Academy 9 вересня відкриє двері для усіх, кого цікавить якісна англомовна освіта

Презентація Міжнародної школи STUDY Academy

Уперше в Україні діти мають можливість отримати атестат Канади або США без відриву від занять у своїй школі! Дізнайтеся більше на презентації програм Міжнародної школи STUDY Academy, яка відбудеться в STUDY Academy (Печерськ).

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ 

На вас чекає:

 • презентація програм Міжнародної школи STUDY Academy;
 • огляд документів та гарантій, які отримують випускники програм;
 • знайомство з викладачами і консультації експертів з освіти;
 • солодке частування та англомовні майстер-класи для наших наймолодших учасників.

Тільки для гостей заходу діють спеціальні умови бронювання участі в програмах та можливість безкоштовного формування індивідуальної освітньої програми!

На презентації мова піде про програми Міжнародної школи STUDY Academy:

 • Атестат США про повну середню освіту (US High School Diploma). Вік вступу: 13-14 років;
 • Атестат Канади про повну середню освіту (Ontario Secondary School Diploma). Вік вступу: 14-15 років;
 • Міжнародний атестат Канади та США (International School Certificate). Вік вступу: 13-15 років;
 • ACADEMIC START (Гарантія зарахування до одного зі 150 університетів світу). Вік вступу: 15-17 років.

ДІЗНАТИСЬ ПРО ПРОГРАМИ БІЛЬШЕ 

Чому це зручно?

Перевага Міжнародної школи STUDY Academy – це можливість продовжувати освіту у своєму навчальному закладі й одночасно вивчати англійською мовою основні предмети за програмою канадської або американської школи.

Як це працює?

Міжнародні програми були розроблені STUDY Academy спільно із закордонними партнерами. У них поєднані переваги західної шкільної освіти та індивідуальний підхід, щоб зробити навчання максимально ефективним.

Відповідно рівню англійської мови та поставленим цілям для кожного учня розробляється персональна освітня стратегія, обирається навчальна програма та призначається академічний куратор.

Учні глибоко занурюються в англомовне середовище, працюють з українськими викладачами та закордонними експертами. По закінченні програм українські школярі володіють англійською мовою на рівні native speaker, отримують актуальні у сучасному світі знання та Life Skills, які забезпечать успіх у подальшому навчанні та кар’єрі.

Контроль навчання здійснюють як вчителі STUDY Academy, так і закордонні куратори програми. Цей процес відбувається абсолютно прозоро через особистий електронний кабінет учня.

Які переваги міжнародної освіти?

 • Найкраща й найґрунтовніша підготовка до здобуття вищої освіти як в Україні, так і за кордоном;
 • Life Skills – розвиток найважливіших навичок для навчання, роботи та особистого розвитку;
 • Володіння академічною англійською на рівні носія мови;
 • Економія одного або навіть двох років при вступі до закордонних університетів, які інші українські абітурієнти мають витратити на програми підготовки Foundation або A-Level;
 • Гарантований вступ до одного зі 150 університетів-партнерів компанії STUDY.UA за кордоном та суттєві переваги при вступі до інших навчальних закладів.

Де і як відбувається навчання?

Заняття в міні-групах до 8 учнів проходитимуть у зручний час в одному з 11 навчальних центрів Києва та Одеси. Частина завдань виконується онлайн. Враховуючи високу завантаженість школярів, програми передбачають мінімум домашніх завдань – у вільний час діти працюють лише над корисними та цікавими для них завданнями.

Також можлива дистанційна участь в програмах для учнів з усіх регіонів України. Інтерактивна онлайн-платформа надає змогу взаємодіяти з українськими та іноземними викладачами.

Тривалість навчання залежить від початкового рівня англійської і конкретної програми. У середньому вона складає 2-4 роки.

Як побудований навчальний процес?

Гнучкий графік занять передбачає очні заняття з викладачами два-три рази на тиждень або аналогічні дистанційні уроки, які проводяться із застосуванням сучасних мультимедійних технологій. Під час занять використовується виключно англійська мова. На уроках розбирається навчальний матеріал, опановуються нові теми та складаються іспити. Завдання оформлюються відповідно до міжнародних академічних стандартів та відправляються на перевірку закордонним кураторам, які пишуть свої відгуки до кожної роботи.

Що отримують випускники?

Англійську на рівні носія мови, важливі академічні знання, навички навчання за західними освітніми стандартами, відмінну підготовку до міжнародних мовних іспитів, особистісний розвиток і свідомий вибір професії.

Презентація програм Міжнародної школи STUDY Academy відбудеться 9 вересня в STUDY Academy Печерськ за адресою: м. Київ, вул. Драгомирова, 18 (метро «Дружби народів», ЖК «Новопечерські Липки»).

ОТРИМАТИ ПЕРСОНАЛЬНЕ ЗАПРОШЕННЯ 

Освіта.ua
05.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів