Osvita.ua Іноземні мови Підготовка до іспиту IELTS з нуля
Підготовка до іспиту IELTS з нуля

Після навчання в школі Speak Up ви з упевненістю отримаєте високий бал у міжнародному сертифікаті

Підготовка до іспиту IELTS з нуля

Питання підготовки до IELTS з нуля, напевно, змушує задуматися багатьох людей, які вирішили жити в іншій країні. Для здійснення серйозних планів за кордоном недостатньо просто гарних знань англійської, та ви, напевно, це знаєте. Робота, навчання і офіційна імміграція в іншу країну завжди вимагають певної підготовки. І розуміючи це, представники англомовних країн розробили міжнародну систему тестування з англійської мови для іноземців - IELTS. Фахівці школи Speak Up пропонують розібратися в особливостях даного іспиту.

Якщо ви вирішили працювати, жити і вчитися у Великобританії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, то Вам належить успішно скласти іспит IELTS. І тільки отримавши високий бал в міжнародному сертифікаті, ви зможете отримати перевагу перед іншими кандидатами в англомовній країні і знайти хорошу роботу або вступити в рейтинговий ВНЗ.

Вимоги IELTS в різних країнах

Для того щоб вступити до вузу в іншій країні, потрібно здати тест від 5 до 8,5 балів за 9-ти бальною шкалою в залежності від навчального закладу країни. Наприклад, в Італії Політехнічний університет Туріну вимагає 5.0 бала, а Штутгартський університет Німеччини вимагає не менше 6.0 бала. Найжорсткіші вимоги у Колумбійського університету в США - 8.5 бала. Що стосується необхідного балу для виконання умов імміграції, то він коливається від 4.5 до 7 в залежності від обраної країни.

З чого складається тест?

Щоб набрати високий бал на тестуванні, Вам потрібно пройти чотири блоки питань:

 • Reading - 40 питань на розуміння тексту після його прочитання;
 • Writing - перевірка Ваших здібностей в написанні тексту (написати лист або есе);
 • Speaking - перевірка розмовних здібностей. Вам належить усна розповідь про себе (біографія, робота, хобі та тд);
 • Listening - 40 питань на аудіювання.

Як проходить підготовка до IELTS в Speak Up?

Викладачі школи вважають, що підготовка до тестування IELTS повинна бути різнобічною. У процесі тестування доведеться продемонструвати розуміння англійської мови, впевнену і правильну вимову в ході висловлення своєї думки, грамотне і швидке письмо, а також миттєву реакцію і вміння підтримати розмову. Поставивши перед собою завдання скласти іспит на високий бал, Ви дійсно кидаєте виклик всім на шляху до заповітної мрії.

Але ж Вас не лякають труднощі? Ви ґрунтовно налаштувалися досягти мети, чи не так? Відмінно! Тоді викладачі школи Speak Up готові подолати всі важливі кроки разом з Вами. Ось чому школа Speak Up розробила для Вас найефективнішу програму з підготовки до IELTS.

Якщо Ви володієте рівнем англійської не нижче Intermediate, то ми якісно підготуємо Вас:

 • до загального вигляду тестування (General Training IELTS), яке здають бажаючі отримати статус емігранта або влаштується на роботу в англомовні країни;
 • до академічного виду тестування (Academic IELTS), яке здають абітурієнти під час вступу до вищого навчального закладу, де викладання ведеться англійською мовою, або для тих, хто планує працювати в якості кваліфікованого фахівця.

У ході щоденного спілкування з кандидатами на здачу тесту стає зрозуміло, наскільки важливий методологічний підхід в процесі підготовки і наскільки критичний правильний вибір викладача. Більшості важливо оптимізувати тимчасові витрати на підготовку. І, найголовніше, що всім хочеться отримати високий бал на тестуванні. Виходячи з цього, співробітники школи Speak Up подбали про те, щоб Ваш викладач по IELTS обов'язково мав усі знання і вміння, а матеріали з підготовки були найдоступнішими і сучасними.

Перед стартом занять Вам потрібно записатися в школу на консультацію, де важливо визначити Ваш поточний рівень англійської та скласти графік навчання. У тому числі потрібно вибрати один із способів підготовки: чи це буде навчання в групах, або онлайн.

У процесі підготовки викладачі Speak Up розкажуть Вам про структуру іспиту, познайомлять з типами завдань і орыентовним списком тем, а також критерієм оцінок. У Вас буде можливість опрацювати всі питання. Ви зрозумієте, як поводитися на іспиті, проведете роботу над помилками, які часто допускають кандидати.

Під час проходження курсу Вас чекають вправи різної складності. З легкістю виконати всі завдання на іспиті, побіжно висловлюватися англійською, вільно висловлювати свої думки, а також використовувати складні конструкції і вибудовувати складнопідрядні речення - все це Ви зможете, пройшовши підготовку до IELTS в Speak Up.

Чому Вам потрібно пройти підготовку до тестування саме в Speak Up?

 • висококваліфіковані викладачі;
 • ефективна та якісна підготовка до тестування IELTS;
 • комфортне розташування шкіл;
 • найновіші навчальні матеріали;
 • навчання проходить тільки в міні-групах, тому викладачі Вам приділять максимум уваги;
 • зручний розклад занять.

Найголовніша перевага здачі іспиту IELTS - це безцінний досвід і знання, які ви отримаєте в процесі підготовки. Вам більше не потрібно шукати перевірені курси з підготовки до IELTS. У школі Speak Up на Вас чекає непроста, але дуже цікава і насичена подорож до Вашої мрії. Підійдіть впритул до вирішення цього завдання. Не сумнівайтеся у своїх здібностях - ухвалюйте тверде рішення здати IELTS на високий бал! Записуйтеся на безкоштовну консультацію та зробіть перший крок до мети. Ви обов'язково досягнете успіху!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!