Набір на курси іноземних мов в Києві
PR

Курси іноземних мов "Основи" оголошують набір дорослих та учнів на курси англійської, німецької та польської мов

Набір на курси іноземних мов в Києві

Курси іноземних мов "Основи" оголошують набір дорослих і школярів в групи з вивчення англійської, німецької та польської мов.

В основі кожного курсу застосовуються програми, які неодноразово підтвердили свою ефективність і перевірені нашим двадцятирічним досвідом.

Заняття для дітей побудовані таким чином, щоб захопити школяра і одночасно просто і зрозуміло пояснити йому складний матеріал. На заняттях завжди враховується вік дітей, а досвідчені викладачі знаходять підхід до кожної дитини.

Заняття проводяться в групах з 6-10 осіб, а також в міні-групах з 3-5 учнів, які формуються за результатами тестування. Є можливість займатися індивідуально.

Акцент в навчальному процесі, розробленому «Основами» для дорослої аудиторії, зроблений на розуміння живої мови і вміння вільно спілкуватися з носіями мови. У сучасному світі статус та імідж людини багато в чому визначаються його здатністю підтримати бесіду на іноземній мові.

Заняття проводяться в групах з 3-8 осіб, які формуються за результатами тестування. Існують також групи вихідного дня.

Двері курсів відкриті для абітурієнтів з різним ступенем початкової підготовки. Можливо навчання як «з нуля», так і на базі вже наявного багажу знань.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами (044) 383-78-97, (044) 383-15-44 або на сайті www.osnovy.kiev.ua.

Знання іноземних мов - основа майбутніх успіхів!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
18.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
А нічого, що ті "Основи" російськомовні?? Освіту в якій державі ви представляєте?!!