Безкоштовний е-курс німецької мови

Портал “Порт Європа” запустив безкоштовний е-курс німецької мови для українців

Безкоштовний е-курс німецької мови

Портал “Порт Європа” запустив безкоштовний е-курс німецької мови для українців. Авторкою курсу є Інна Павлова – українка родом із Києва, яка зараз мешкає в Кракові.

Німецькою мовою говорять близько 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі вважають цю мову рідною. Німецькомовні країни: Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найзаможніших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.

Чому варто вивчити німецьку мову? – У наш час німецька мова – це мова можливостей. Кожна людина, володіюча англійською мовою, так само повинна намагатися володіти німецькою, особливо коли вона прагне добитися великих результатів у своїй кар’єрі, так як німецька мова відкриває океан можливостей – прояснює Інна Павлова, авторка курсу.

На курс можна записатися через формуляр на сайті, доступний за таким посиланням.

Німецька мова – друга після англійської мова міжнародного спілкування у регіоні Центральної Європи, від Балтики по Адріатику. В багатьох країнах і регіонах (зокрема, Угорщина, Балканські країни, Західна Польща, окремі райони Словаччини і Чехії) можна знайти людей, які не знають або погано знають англійську, зате добре володіють німецькою, адже це – мова близького і заможного сусіда. Для чехів, словаків, угорців, словенців, хорватів, босняків і сербів саме Відень є тим магнітом, який приваблює – за працею, навчанням, бізнесом, можливостями та кар’єрою. А німецька мова в цьому контексті необхідна – навіть більшою мірою, ніж англійська.

Курс безкоштовний і він складається із різноманітних уроків, що автоматично відправляються на електронну адресу слухача кожні декілька днів. Курс зосереджений в основному на пояснені граматичних особливостей німецької мови, окрім того кожен повинен вже самостійно вивчити німецьку лексику – поради для цього розміщені на сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС

Освіта.ua
10.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів