Вивчайте польську безкоштовно на Andriod

Безкоштовний Андроїд додаток для тих українців, які вивчають польську, та поляків, які вивчають українську

Вивчайте польську безкоштовно на Andriod

Українець Максим Дибарський зі Слобожанщини створив безкоштовний Андроїд додаток для українців, які вивчають польську мову, та поляків, які вивчають українську.

Він створений як доповнення до безкоштовного онлайн-курсу польської мови для українців, який запустив польсько-український портал «Порт Європа».

Мета додатку – допомогти у запам’ятовуванні іноземних слів. Він представляє собою набір карток, кожна з яких містить слово або словосполучення українською і польською мовами.

Додаток підходить для українців, які хочуть збільшити словарний запас. База слів містить найпоширеніші слова і словосполучення з онлайн-курсу. Також можна редагувати, видаляти і додавати картки під час проходження курсу і після нього, в залежності від прогресу у навчанні.

Метод вивчення слів базується на принципі «розподілених повторень» (spaced repetitions). Ідея полягає у тому, що користувач по черзі бере картки, читає слово, потім дивиться переклад і в залежності від того, згадав він переклад чи ні, картка переміщується у черзі.

На відміну від інших подібних програм, ця не має зайвих нагадувань і реклами. Ви можете користуватися нею тоді, коли забажаєте.

Автор програми, Дибарський Максим, народився в Україні, на Слобожанщині. В жовтні 2014 року переїхав жити і працювати до Польщі. Вчити польську мову починав з безкоштовного онлайн-курсу на порталі «Порт Європа».

Завантажити додаток безкоштовно можна за цим посиланням>>>

Освіта.ua
18.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
"безкоштовно на Andriod" ... Нажаль не можу дозволити собі телефон за ту ж таки "вчительску зарплату"