Новий формат мовних курсів від AIESEC

Принципово новий формат мовних курсів Language School Winter 2015 від AIESEC

Новий формат мовних курсів від AIESEC

19 січня в Києві розпочинається освітній проект Language School від AIESEC, орієнтований на молодих людей, що прагнуть розвивати та вдосконалювати свої мовні навички через призму нестандартних та дієвих методів.

Протягом шести тижнів 15 носіїв різних мов з профільною педагогічною освітою будуть  проводити заняття з вивчення мов та розповідати про культуру своєї країни. Кожен студент мовної школи порине у справжнє мовне середовище, покращить рівень своєї мови, отримає нові комунікативні навички та просто неоціненний досвід спілкування з носіями мови з різних куточків світу.

Language School – це 150 представників сучасної креативної молоді, які, прагнуть реалізувати себе у житті, 2  мови на вибір (англійська та іспанська), 15 висококваліфікованих іноземних спеціалістів, кожен з яких не дасть студентам сумувати, цікаві заходи щотижня: неформальні розмовні тренінги, презентації країн від викладачів, Global Village фестиваль і багато іншого.

Заповнюйте аплікаційну форму English, Еspañol, а також приєднуйтесь до проекту у  соціальній мережі Вконтакте і слідкуйте за головними новинами проекту!

Освіта.ua
12.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів