Мовні освітні проекти від AIESEC

Зараз тривають мовні проекти для молоді та дітей Language School та Step be Step

Мовні освітні проекти від AIESEC

Як відомо, процес навчання займає час, а якщо це час проведений разом з AIESEC та ще й у цікавій формі, то він приносить вдвічі більше задоволення та користі.

Зараз триває проект Language School, до якого залучені студенти охочі розвивати своє знання англійської мови. Чудові волонтери, що приїхали з Туреччини та Бразилії дійсно раді проводити час у Львові і ділитися своїми знаннями та емоціями з українськими студентами.

Один з них, Густаво, каже: «Я приїхав сюди як медіатор між Україною та Бразилією, щоб зламати ті стереотипи що є у вас про нашу країну. Бразилія це не лише футбол, та напівголі дівчата, це щось набагато більше, і я розкажу вам наскільки».

Цього разу у проекті беруть участь 2 групи студентів, заняття проводяться у одному з корпусів Львівської політехніки, по 2 години кожне і під час їх проведення іноземні волонтери проводять ігри, дискусії, презентації про свої культури. Головною темою занять є особистісний розвиток, і програми занять складені відповідно, щоб приділити особливу увагу тайм менеджменту, мистецтву спілкування, публічним виступам, і ще багатьом цікавим темам, необхідним для сучасної успішної людини.

Ще один проект - Step be Step. Літній табір для дітей, що також розвиває розмовну англійську. Але краще ніж організатор цього проекту, Саша Чучко, його ніхто не зможе описати: «Ніби два тижні тільки пройшло, а стільки всього сталося! Проект Step by Step розпочав свою роботу. Свіже повітря Погулянки, відкриті серця працівників центру творчості дітей і юнацтва Галичини, які надали приміщення для роботи, Львівського Інституту Банківської справи, що поселили наших найкращих волонтерів, і, звичайно, рішуче налаштовані ми!»

У проекті беруть участь 70 чудових неординарних і не схожих один на одного дітей. Кожного дня іноземці з Туреччини проводять лекції з презентаціями про здоровий спосіб життя, людське тіло, правильне харчування, розповідають про свою країну, граються в інтерактивні ігри і просто гарно проводять час із дітьми.

Команда AIESEC разом із табором відвідали дві екскурсії в Ботанічний Сад і Екологічний Центр, де ще тісніше спілкувалися з природою, ніби утворюючи консонанс. Під час такої роботи діти стають більш відкритими і долають цей прихований «мовний» бар'єр.

Літо можна провести весело, навіть не виїжджаючи за межі рідного міста. Приєднуйтесь і ви, щоб відчути ці незабутні емоції від саморозвитку та спілкування зі іноземцями.

AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що представлена у 124 країнах світу. Організація надає студентам та нещодавнім випускникам платформу для розвитку своїх лідерських якостей.

Освіта.ua
04.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів