Osvita.ua Іноземні мови Табір з вивченням польської в Карпатах
Табір з вивченням польської в Карпатах
PR

Поєднайте вивчення польської мови з відпочинком у мальовничому карпатському Яремче

Табір з вивченням польської в Карпатах

Програма Європейська Освіта запрошує школярів старших класів та абітурієнтів скористатись чудовою нагодою вивчити польську мову та відпочити у мальовничому карпатському місті Яремче.

Яремче — це низькогірний курорт, розташований в надзвичайно мальовничій улоговині між горами на березі річки Прут. Через місто пролягає дорога до найвищої вершини Карпат — Говерли.

Зараз це найвідоміший туристичний центр Прикарпаття, має понад 40 туристсько-рекреаційних закладів і санаторіїв, більше 50 об'єктів зеленого туризму. Майже на половині території Яремчанської міськради розташований Карпатський Національний природний парк, утворений у 1980 році.

Влітку 2014 року виїзний табір з вивченням польської мови у Яремче буде працювати у декілька змін.

Під час занять кожен учень матиме можливість поліпшити власну розмовну мову, закріпити граматику (надаються навчальні матеріали), отримати практичний досвід спілкування польською, розширити свій світогляд і просто відпочити.

Загалом за програмою студенти пройдуть курс лекцій тривалістю у 62 години, що включає в себе заняття з лексики та граматики, а також історії, культури та географії Польської Республіки.

Протягом всього часу навчання групу супроводжуватиме представник програми «Європейська освіта».

Загальна вартість програми складає 8900 грн. Кількість учасників від 10 до 15 осіб.

До вартості включено: зустріч групи в Івано-Франківську, проживання в готелі «Ведмежа Гора» (10 днів), триразове харчування, інтенсивний курс польської мови, роздаткові інформаційні та навчальні матеріали, отримання офіційного сертифікату про проходження курсів польської мови.

Поставити додаткові запитання та отримати знижку у розмірі 10 відсотків ви можете зареєструвавшись на програму зараз за телефоном (044) 200-28-40.

Організатор виїзного табору: Програма «Європейська освіта» – українсько-польська компанія, що здійснює свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України з 2005 року. Компанія створена з метою швидкого та прямого доступу до ВНЗ Польщі. Програма Європейська Освіта уповноважена кращими ВНЗ Польщі проводити інформаційну та вступну кампанію, надавати послуги з набору студентів, з правами приймальної комісії, послуги з підбору житла, легалізації документів, отримання візи, перевезення на місце навчання, поселення та підтримка студента протягом першого року навчання.Освіта.ua
21.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!