Osvita.ua EduExpo EduExpo: Освіта за кордоном Освітня компанія "VTG Study"

Освітня компанія "VTG Study"

http://vtgstudy.com.ua

(044) 545-85-05, (095) 230-60-60, (067) 210-60-60
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 19, (вул. Воровського, 19)

Освіта - це надійна інвестиція, що швидко окупається! VTG Study - ваш надійний партнер в підборі зарубіжних освітніх програм в Чехії, Великій Британії, США, Канаді, Мальті, Німеччині, Китаї та інших країнах.

Компанія пропонує мовні курси для дорослих і дітей, табори з вивченням іноземних мов та підготовчі курси для вступу в закордонні навчальні заклади. Багаторічний досвід роботи VTG Study в освітній сфері, налагоджені механізми співпраці із закордонними школами та вищими навчальними закладами дозволять вам в найкоротші терміни стати студентом престижного університету.

Команда VTG Study - одна з кращих у своїй справі і готова допомогти вам у таких напрямах: безкоштовна вища освіта в Чехії, підготовчі курси для вступу до ВНЗ Чехії, профільні курси за обраним фахом, мовні курси в Канаді, США, Китаї, Німеччині, на Мальті та в інших країнах світу; адаптаційні мовні курси; мультіосвітні канікули, дитячі табори за кордоном, ексклюзивна програма працевлаштування українських лікарів в Чехії.

Ми віримо, що знання - найнадійніша інвестиція. Їх легко взяти з собою в будь-який куточок Землі. Їх неможливо вкрасти або втратити. Так, і вони не обкладаються податком.

Для отримання докладної інформації відвідайте наш сайт www.vtgstudy.com.ua.


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!