Osvita.ua EduExpo EduExpo: Освіта за кордоном Міжнародна консалтингова компанія "NOVAR"

Міжнародна консалтингова компанія "NOVAR"

http://www.iccnovar.com

+38 068 7000560
м. Львів, вул. Б. Хмельницького, буд. 63, оф. 210

Міжнародна консалтингова компанія "NOVAR" з 2013 р. року працює у сфері освітнього консалтингу та успішно допомагає громадянам України вступати до іноземних навчальних закладів.

Компанія спеціалізується на середній, професійній, вищій, післядипломній освіті та мовних курсах за кордоном.

Реалізуючи програму "Доступна іноземна освіта", компанія "NOVAR" надає комплексну допомогу щодо вступу у навчальні заклади Польщі, Латвії, Німеччини, Болгарії, Греції, консультує стосовно можливості отримання безкоштовної освіти, знижок на навчання та стипендій.

Компанія "NOVAR" є також представником в Україні престижних вишів Італії, Франції, Великої Британії, США, Мальти, Кипру та інших країн.
Широкі можливості у виборі навчальних закладів дозволяють клієнтам Міжнародної консалтингової компанії "NOVAR" знайти свій навчальний заклад, який відповідає їх вимогам і потребам та будувати своє успішне майбутнє.

Зокрема, компанія "NOVAR" пропонує свою допомогу у вивченні іноземних мов у мовних школах у цілому світі, що дозволяє поєднювати науку та відпочинок, розвиватися інтелектуально та духовно.

Міжнародна консалтингова компанія "NOVAR" відрізняється широким спектром безкоштовних послуг та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Для отримання докладної інформації відвідайте наш сайт www.iccnovar.com.


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!