Osvita.ua EduExpo EduExpo: Освіта за кордоном Helena Chodkowska University of Technology and Economics

Helena Chodkowska University of Technology and Economics

http://www.uth.edu.pl/

+48 22 262 88 88
Jagiellońska 82 F, 03-301 Warszawa

Шукаєш добру, безпечну та авторитетну школу, де зможеш вільно розвивати свої навички та інтереси? Хочеш отримати освіту на найвищому рівні, яку забезпечать кращі викладачі? Вже сьогодні стань студентом Uczelni Techniczno-Handlowej im. H Chodkowskiej у Варшаві!

UTH - це університет, що присутній на освітньому ринку протягом 25 років. Ми маємо понад 29 тисяч випускників, які високо оцінюються роботодавцями.

Університет UTH реалізує навчання на технічних та соціальних напрямках на рівні бакалаврату та магістратури. Навчальний заклад має три професійні лабораторії, в яких студенти проводять дослідження, сім повністю оснащених комп'ютерних залів, а також бібліотеку, в якій знаходяться понад 60 тис. книжок, більше 60 PocketBook, 200 EBook та 30 audiobook.

Студентами, які приїхали з України, Білорусії, Росії, та Казахстану опікується спеціальний куратор, головним завданням якого є допомога в адаптації та вивченні мови.

Навчання в UTH це також шанс навчатися в одній із найшвидше розвиваючих столиць Європи – Варшаві. Це місто великих можливостей, тутешні студенти мають значні перспективи для працевлаштування та розвитку. Також це ідеальне місце для творчих осіб, є багато місць де можна чудово провести час з друзями.

Хочеш пережити цікаву пригоду, познайомитися з новими людьми та при цьому отримати якісну освіту? Не чекай, вступай до нас саме сьогодні! UTH чекає саме на тебе!

Для отримання докладної інформації відвідайте наш сайт http://www.uth.edu.pl


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!