Osvita.ua EduExpo EduExpo: Освіта за кордоном Vatel Switzerland

Vatel Switzerland

http://www.vatel.ch

+41 076 804 19 09
Rue Marconi 19, 1920 Martigny VS Switzerland

Понад 35 років школа готельного бізнесу «Ватель» підтверджує свій високий рівень освіти. У 2003 році навчальні програми «Ватель» були оцінені світовими професіоналами готельного бізнесу і школа отримала міжнародну нагороду Worldwide Hospitality Award.

З того часу «Ватель» отримав кілька таких нагород в категорії «Кращий професійний успіх» і «Краща педагогічна інновація».

Сьогодні понад 29 тисяч випускників навчального закладу виконують свої обов'язки в найпрекрасніших готелях світу і являють собою професійне співтовариство у сфері готельного бізнесу.

Школа «Ватель» є партнером найпрестижніших готельних мереж, які у свою чергу беруть найактивнішу участь в освітньому процесі навчального закладу. Зокрема, вони беруть участь в навчанні студентів, проведенні конференцій та форумів, приймають студентів беруть на стажування і працевлаштовують їх після закінчення навчання.

Завдяки цим частим обмінам, починаючи з першого курсу, студенти знаходяться в постійному прямому контакті зі світом професіоналів готельного бізнесу.

Для отримання детальної інформації відвідайте наш сайт http://www.vatel.ch 


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!