Comenius University in Bratislava

http://uniba.sk

+421 2 592 44 339
Slovakia, Bratislava, Šafárikovo námestie 6

Університет Коменського в Братиславі є найстарішим і найбільшим університетом в Словацькій Республіці. Заснований в 1919 році, університет дотримується традицій Academia Istropolitana, яка була заснована в 1465 році. Університет входить в число кращих навчальних закладів на національному рівні, і він став всесвітньо визнаним центром наукових досліджень.

Університет має 13 факультетів (факультет медицини, юридичний факультет, факультет мистецтв, факультет природничих наук, факультет освіти, факультет медицини, факультет фізичної культури і спорту, факультет математики, фізики та інформатики, римсько-католицький факультет теології, богословський факультет, факультет менеджменту, факультет соціальних і економічних наук та ін.).

В університеті навчається 27000 студентів на всіх трьох освітніх рівнях навчання серед яких майже 2400 іноземних студентів із 70 країн світу.

Університет також є великою науковою установою, що бере участь в найпередовіших науково-дослідних проектах за участі більш ніж 2500 докторантів.

Для отримання докладної інформації відвідайте наш сайт www.uniba.sk та сайт Центру мовної та професійної підготовки іноземців www.cdv.uniba.skЗа матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: