Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Polianna center (вул. Горлівська) (044) 383-83-53
(063) 342-80-87
м. Київ, вул. Горлівська, 220
http://polianna.com.ua/

Polianna center (вул. Горлівська)

Курси перукарів

Наші курси проводять лише досвідченні фахівці високої кваліфікації. Мета курсів перукарів — дати учням якомога більше практичних навичок роботи з клієнтами. На наших курсах ви не лише дізнаєтеся теорію та отримаєте досвід роботи с різноманітними інструментами та техніками, але також пройдете психологічну підготовку спілкування з клієнтом, що значно полегшить вам роботу в реальних умовах.

Курси з масажу

Масаж — перевірений засіб зняти втому. Наші курси масажу навчать вас не лише класичному масажу, але і косметології тіла, антицелюлітним та ліфтінговим процедурам. Всі курси масажу в Києві проводять досвідчені фахівці. Після закінчення навчання передбачений екзамен. Всі техніки на курсах масажу відпрацьовуються на моделях, хоча є й варіанти індивідуального навчання. Телефонуйте та дізнавайтеся подробиці!

Курси візажу

Курси візажу — це не лише можливість навчитися підкреслювати свою красу доступними косметичними методами, але й можливість пов'язати своє життя з цією професією. Ми пропонуємо курси візажу в Києві як для тих, хто планує стати професійним візажистом, так і для тих, хто просто хоче навчитися професійно робити візаж для себе. Курси візажу проводять досвідченні професіонали.

Курси манікюру

Красивий манікюр або педикюр завжди приємно виокремить вас серед інших. Курси манікюру та педикюру дають можливість оволодіти трьома основними техніками гігієнічного педикюру та манікюру. Курси не лише познайомлять вас з теорією, але й дадуть міцний практичний досвід. Також програма курсів манікюру та педикюру включає навчання нарощуванню нігтів. Всі необхідні матеріали надає наш центр, а техніки відпрацьовуються на моделях. Телефонуйте та дізнавайтеся більше про наш курс манікюру та педикюру!

Напрями підготовки

  • Перукар
  • Масаж
  • Манікюр
  • Візаж

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.06.2016