Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Навчальний центр Linuell (044) 362-69-78
(067) 837-79-66
м. Київ, вул. Костянтинівська 37, оф. 32 (3 поверх)
http://linuell.com.ua/

Навчальний центр Linuell

Курси косметології

Курси косметології грамотно розроблені викладачами навчального центру "Linuell". До програми входить все необхідне, що потрібно знати косметологу як з медичною освітою, так й без неї.

Навчання на косметолога проводить лікар з вищою медичною освітою, косметолог, який практикує, естетист за тілом. Ви будете вивчати все, що стосується косметології початкового рівня, що дасть Вам можливість після курсів стати фахівцем готовим до роботи в студіях краси та СПА-салонах. В процентному відношенні заняття складається з 15% теорії та 85% практики, навчання в групах до 6 людей, що дає можливість приділити увагу кожному учню.

Ми надаємо косметику та всі матеріали для занять. Навчання проходить на професійній косметиці Christina (Ізраїль) та Jean D'Estrees (Франція). А також в процесі навчання Ви будете відвідувати майстер-класи по різноманітним косметичним лініям, що дасть Вам можливість ознайомитися з ринком косметики для косметолога не прив’язуючись до однієї марки.

Курси перукаря

Пропонуємо пройти курси перукаря та отримати одну з найнеобхідніших професій! Цей базовий курс розрахований на людей, які вперше візьмуть ножиці до рук та спробують себе в якості майстрів зачісок! Ви отримаєте всі необхідні знання та навички, щоб сміливо йти працювати до салону. Про різноманітні зачіски, укладки, основи колористики, завивки волосся вам розповість досвідчений перукар-модельєр.

У Вас буде достатньо моделей та практичних занять, щоб відпрацювати навички та досконало оволодіти перукарським мистецтвом.

Косметику та всі необхідні матеріали – надаємо БЕЗКОШТОВНО!

Після наших курсів ви сміливо зможете працювати в салонах!

Курси з візажу

Програма курсів створена виходячи з побажань наших учнів. Наш курс дозволить визначитися, чи Ви готові серйозно займатися цією професією.

В курсі візажу зібрані всі необхідні теоретичні знання та значна частина практичних занять. Ви зможете навчитися таким видам макіяжу, як денний, діловий, вечірній, основам різних технік, отримаєте навички створення макіяжу для фото та відео.

Навчання відбувається на професійній косметиці Paris Berlin, Cryolan. Косметика та кісточки надаються. Після закінчення цієї програми Ви зможете працювати в салонах та студіях краси, бути особистим майстром, працювати в фотостудіях та модельних агентствах.

Курси масажу

Масажист – потрібна професія на всі часи та віки, запрошуємо пройти курси класичного (лікувального) масажу та отримати актуальну спеціальність на все життя. Курси розраховані як на людей "з нуля", так й на спеціалістів з досвідом. Класичний (лікувальний) масаж включає в себе 200 основних, допоміжних та комбінованих технік. Школа масажу Linuell пропонує такий формат програми: 90% практики, 10% теорії, при цьому практика з першого заняття. Навчальний центр надає всі необхідні матеріали та моделі. Викладач курсу є практиком вищої категорії з багаторічним досвідом роботи та медичною освітою.

Напрями підготовки

  • Косметолог
  • Перукар
  • Масаж
  • Візаж
  • Стиліст

Карта


За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.06.2016