Дистанційний курс «Як розпочати власну справу»

Курс для тих, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» свою фірму та почати заробляти незалежно

Дистанційний курс «Як розпочати власну справу»

Погодьтеся, кожного з нас хоча б один раз у житті навідує думка відкрити власний бізнес. Як то кажуть, з приводу й без, ми замислюємося про те, щоб почати працювати не «на когось» і виконувати не примхи керівництва, а нести відповідальність за свій колектив, самостійно плануючи свою діяльність та її результати.

Хтось, подумавши про це, відразу жене бунтівні думки геть і згадує, що не виконано ряд доручень керівництва, а хтось, навпаки, починає шукати поради в друзів і знайомих, намагаючись відповісти на питання, як створити власну справу. Звичайно, друзі - велика сила, тільки дружні розмови тут не допоможуть.

Саме тому вашій увазі пропонується дистанційний курс «Як розпочати власну справу». Курс для тих, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але свою фірму, почати заробляти, незалежно ні від кого. Час, місце й темп навчання ви зможете вибирати самі. Особистий же викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями та прийде на допомогу в будь-яку хвилину.

Курс складається з 24 уроків, де запропоновано весь необхідний матеріал, який поетапно та в доступній формі дозволяє «вловити суть» і «закарбувати в голові головне» навіть тим, хто думав, що бізнес - це не для нього.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу й переконайтеся, що це саме те навчання, яке ви шукали.

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Курс «Як розпочати власну справу» вже на першому уроці познайомить вас з основними складовими підприємництва. Практична спрямованість матеріалу відразу дасть можливість розібратися, чи готові ви взагалі створити власний бізнес, і якщо так, то з чого слід починати. Виконавши ряд простих вправ, ви зможете виділити пріоритети й визначити основні питання, на які слід відповісти, відкриваючи фірму, магазин або ремонтну майстерню.

Надалі ви розглянете конкретні терміни й поняття, навчитеся знаходити різницю між «представництвом» і «франшизою», а також зможете самостійно провести SWOT-аналіз для своєї фірми, визначивши її сильні та слабкі сторони.

Не залишаться поза увагою курсу й процедурні питання: як зареєструвати нове підприємство, відкрити банківський рахунок, отримати ліцензію, вести бухгалтерський облік ... Ви познайомитеся з особливостями системи оподаткування України, з правами й обов'язками потенційного бізнесмена. Таким чином, відповідь на питання «як відкрити власну справу» буде набувати для вас усе більш чітких обрисів.

Крім того, ви познайомитеся з визначеннями «суб'єкт підприємницької діяльності» і «маркетинг», дізнаєтеся про основні організаційно-правові форми суб'єктів господарювання та аспекти аналізу механізму ринку.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу «Як розпочати власну справу» й переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
22.05.2016

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі