Osvita.ua Довідники Дистанційні курси Дистанційний курс «Як розпочати власну справу»
Дистанційний курс «Як розпочати власну справу»

Курс для тих, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» свою фірму та почати заробляти незалежно

Дистанційний курс «Як розпочати власну справу»

Погодьтеся, кожного з нас хоча б один раз у житті навідує думка відкрити власний бізнес. Як то кажуть, з приводу й без, ми замислюємося про те, щоб почати працювати не «на когось» і виконувати не примхи керівництва, а нести відповідальність за свій колектив, самостійно плануючи свою діяльність та її результати.

Хтось, подумавши про це, відразу жене бунтівні думки геть і згадує, що не виконано ряд доручень керівництва, а хтось, навпаки, починає шукати поради в друзів і знайомих, намагаючись відповісти на питання, як створити власну справу. Звичайно, друзі - велика сила, тільки дружні розмови тут не допоможуть.

Саме тому вашій увазі пропонується дистанційний курс «Як розпочати власну справу». Курс для тих, хто відчуває в собі сили й бажання спробувати «підняти» хоча б маленьку, але свою фірму, почати заробляти, незалежно ні від кого. Час, місце й темп навчання ви зможете вибирати самі. Особистий же викладач не залишить вас наодинці зі складними питаннями та прийде на допомогу в будь-яку хвилину.

Курс складається з 24 уроків, де запропоновано весь необхідний матеріал, який поетапно та в доступній формі дозволяє «вловити суть» і «закарбувати в голові головне» навіть тим, хто думав, що бізнес - це не для нього.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу й переконайтеся, що це саме те навчання, яке ви шукали.

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Курс «Як розпочати власну справу» вже на першому уроці познайомить вас з основними складовими підприємництва. Практична спрямованість матеріалу відразу дасть можливість розібратися, чи готові ви взагалі створити власний бізнес, і якщо так, то з чого слід починати. Виконавши ряд простих вправ, ви зможете виділити пріоритети й визначити основні питання, на які слід відповісти, відкриваючи фірму, магазин або ремонтну майстерню.

Надалі ви розглянете конкретні терміни й поняття, навчитеся знаходити різницю між «представництвом» і «франшизою», а також зможете самостійно провести SWOT-аналіз для своєї фірми, визначивши її сильні та слабкі сторони.

Не залишаться поза увагою курсу й процедурні питання: як зареєструвати нове підприємство, відкрити банківський рахунок, отримати ліцензію, вести бухгалтерський облік ... Ви познайомитеся з особливостями системи оподаткування України, з правами й обов'язками потенційного бізнесмена. Таким чином, відповідь на питання «як відкрити власну справу» буде набувати для вас усе більш чітких обрисів.

Крім того, ви познайомитеся з визначеннями «суб'єкт підприємницької діяльності» і «маркетинг», дізнаєтеся про основні організаційно-правові форми суб'єктів господарювання та аспекти аналізу механізму ринку.

Скачайте просто зараз безкоштовний пробний урок курсу «Як розпочати власну справу» й переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
22.05.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!