Дистанційний курс «Менеджер зі зв'язків з громадськістю»

На кожному уроці курсу ви будете отримувати тільки корисну інформацію, що має практичне застосування

Дистанційний курс «Менеджер зі зв'язків з громадськістю»

Про те, як представити ту чи іншу особистість, товар, послугу; як написати текст, що «продає»; як спілкуватися з журналістами і влаштовувати прес-конференції ви дізнаєтесь, записавшись на дистанційний курс «Менеджер зі зв'язків з громадськістю».

Матеріал курсу викладено доступно, на кожному уроці ви будете отримувати лише корисну інформацію, що має практичне застосування. Для сприйняття курсу немає ані вікових, ані професійних обмежень - будь-хто може стати класним піарником.

Дуже важливо, що за кожним студентом курсу закріплений персональний викладач. І якщо у вас виникають будь-які запитання в ході роботи з матеріалами, ви завжди можете зв'язатися зі своїм куратором.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Менеджер зі зв'язків з громадськістю» і переконайтеся, що це саме те, що вам потрібно.

Завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Слухаючи промови високопосадовців, міністрів і президентів, ви, можливо, навіть і не підозрювали, що говорять вони «не своїми словами». У більшості випадків їх виступи - справа рук класних піарників, спічрайтерів, прес-секретарів.

Як написати саме «той текст», де розставити акценти; що можна виділити в спілкуванні з журналістами, а про що краще поки промовчати... Звичайно ж, щоб відповідати на всі ці та ще дуже багато запитань, потрібно мати не тільки теоретичні знання, а й досвід роботи з громадськістю, практичний навик.

Саме тому курс реклами та pr, який вам пропонується, містить так багато прикладів конкретної діяльності. Ви будете не просто занурюватися в теоретичні постулати - ви будете самі писати тексти, планувати зустрічі і прес-конференції своїх майбутніх босів. Це унікальний курс, зв'язок його з конкретикою (з реальним світом, якщо хочете), важко переоцінити - він побудований за спеціальною методикою, яка дозволяє відразу ж після навчання почати працювати.

Ось лише деякі теми, які будуть запропоновані в 24 уроках даного курсу:

  • безпомилковий вплив на аудиторію - основні прийоми, без яких не обійтися, мислимо креативно;
  • вдалі тексти - спічрайтинг як мистецтво, публічні виступи від А до Я;
  • принципи побудови тексту для оратора, впливаємо на публіку за допомогою слова - поради майстрів;
  • web-сайт як дзеркало організації - сторінка і портал «своїми руками»;
  • прес-служба з нуля - розстановка сил і розподіл обов'язків; ведемо виборчу кампанію (секрети успіху).

При правильному і ретельному підході дані матеріали можуть бути використані не просто для навчання піар-менеджера, а цілком здатні стати настільною книгою успішного керівника, який колись уже проходив курси реклами і pr.

Після закінчення навчання ви отримаєте свідоцтво, яке допоможе вам пройти співбесіду і почати роботу в якості прес-секретаря, спічрайтера або менеджера зі зв'язків з громадськістю.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Менеджер зі зв'язків з громадськістю» і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

Завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
25.03.2016

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі