Osvita.ua Довідники Дистанційні курси Дистанційний курс «Спеціаліст з маркетингу»
Дистанційний курс «Спеціаліст з маркетингу»
На правах реклами

Курс є універсальним і підійде вам незалежно від віку, рівня освіти і підготовки по темі

Дистанційний курс «Спеціаліст з маркетингу»

Якщо ви хочете вивчити курс для маркетологів, щоб підвищити свою цінність на ринку праці, але при цьому у вас немає часу на відвідування викладача, рекомендуємо вам дистанційний курс «Спеціаліст з маркетингу».

Курс є універсальним і підійде вам незалежно від віку, рівня освіти і підготовки по темі. Після закінчення навчання ви гарантовано зможете працювати менеджером з маркетингу та реклами, оскільки будете мати всі необхідні знання.

Важливо, що запропонований короткий курс основ маркетингу є дистанційним, тобто, ви зможете приділяти заняттям 30 хвилин на день, і цього буде достатньо, щоб пройти необхідну програму.

Курс складається з 24 уроків і тему навчання ви вибираєте самі. Курс містить не тільки теорію, а й розширений практикум. Ви будете не просто вчитися, а вчитися застосовувати знання в реальному житті.

Дуже важливо, що за кожним студентом курсу закріплений персональний викладач. І якщо у вас виникають будь-які запитання в ході роботи з матеріалами, ви завжди можете зв'язатися зі своїм куратором.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу і переконайтеся, що це саме те навчання, яке ви шукали.

Завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Проходячи курс ви почнете вивчення маркетингу з основних понять: «потреби», «обмін», «попит», «товар», «ринок»... Розберетеся, які цілі ставить фахівець-маркетолог, працюючи на конкретному підприємстві, дізнаєтеся про його взаємини з іншими співробітниками.

Кожне заняття курсу пропонує вам вправи на тренування навичок. Наприклад, вам запропонують програти ситуацію: покупка комп'ютера в магазині електроніки. Хто, на ваш погляд, виступає тут ініціатором прийняття рішення з покупки конкретної моделі ПК тієї чи іншої фірми? Син-студент, батьки-покупці або продавець-консультант магазину? Зваживши позиції кожного, ви зрозумієте, що оцінка споживчих потреб і підготовка продажу для конкретної аудиторії відіграє величезну роль.

У процесі навчання ви дізнаєтеся про систему маркетингових досліджень, про те, як робити оцінку ринкової ситуації (SWOT-аналіз); про психологічні стадії здійснення покупки (фактори, що впливають на покупця); про маркетинговий аналіз товару (якість і конкурентоспроможність продукції)...

Навчання маркетолога неможливо без таких понять, як «торгова марка», «елементи фірмового стилю», «брендинг», «упаковка як інструмент маркетингу». Про все це ви докладно дізнаєтеся на курсі. Також одним з найважливіших понять курсів маркетингу є ціноутворення.

Після закінчення занять і успішного виконання всіх домашніх завдань ви отримаєте свідоцтво, яке, без сумніву, стане однією з ваших переваг при влаштуванні на роботу.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Маркетинг» і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

Завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
10.04.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!