Osvita.ua Довідники Дистанційні курси Дистанційний курс «Журналістика»
Дистанційний курс «Журналістика»

Дистанційний курс журналістики - це 16 уроків, кожен з яких насичений цікавою інформацією

Дистанційний курс «Журналістика»

На жаль, для багатьох професія журналіста асоціюється тільки з цікавими і насиченими подіями. А ось про те, що таке журналістика насправді і що для роботи журналістом обов'язково потрібно пройти навчання, багато хто думає в останню чергу.

Якщо ви дійсно хочете стати класним фахівцем, вам доведеться дуже багато чого довідатися. Тим більше що є чудова можливість без відриву від основної діяльності підвищити свій рівень.

Дистанційний курс «Журналістика» розрахований саме на практичне застосування - унікальна методика викладання дозволяє відразу ж «схопити» головне і успішно користуватися своїми знаннями «тут і зараз».

Дуже важливо, що за кожним студентом курсу закріплений персональний викладач. І якщо у вас виникають будь-які питання в ході роботи з матеріалами, ви завжди можете зв'язатися зі своїм куратором.

Для того щоб попередньо оцінити дистанційний курс журналістики, ви можете безкоштовно завантажити пробне заняття прямо зараз.

завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Дистанційний курс журналістики - це 16 уроків, кожен з яких насичений цікавою інформацією: за одне заняття ви будете розглядати 5-8 тем, які тісно пов'язані між собою. В результаті у вас сформується цілісна картина, і ви вже після перших днів навчання відчуєте, що журналістика - це велика відповідальність за кожне сказане або написане слово, що особливо важливо для початківців.

Ви дізнаєтеся про особливості подачі інформації на радіо і телебаченні, а також в друкованих засобах масової інформації. Ви навчитеся створювати і розподіляти обов'язки між усіма учасниками творчого процесу. Ви збагнете секрети написання успішних статей і сюжетів, зрозумієте, як і про що потрібно писати.

З кожним днем ​​ви будете занурюватися в професію все глибше - для того, щоб одного разу зрозуміти, що ви готові до справжньої професійної роботи.

Пройшовши курс ви отримаєте свідоцтво, яке підтвердить ваші знання і кваліфікацію в будь-якій редакції, коли ви будете влаштовуватися на роботу.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу «Журналістика» і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

завантажити БЕЗКОШТОВНИЙ УРОК

Освіта.ua
25.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!