Osvita.ua Довідники Дистанційні курси Дистанційний курс "Майстер манікюру та педикюру"
Дистанційний курс "Майстер манікюру та педикюру"

Пройшовши курс ви отримаєте всю необхідну інформацію і навчитеся застосовувати свої знання на практиці

Дистанційний курс "Майстер манікюру та педикюру"

Після навчання мистецтву манікюру на цьому дистанційному курсі більшість студентів цілком успішно починає працювати у косметичних кабінетах, надаючи платні послуги, а деякі навіть відкривають власну справу.

Курс має кілька переваг. По-перше, це недорого, по-друге - ефективно (матеріал викладається за унікальною методикою природного засвоєння знань). По-третє, ви вчитеся манікюрній справі вдома у зручний час і маєте можливість з комфортом виконувати практичні завдання.

Завантажити безкоштовний урок

Курс включає в себе 20 уроків (10 навчальних журналів), а також DVD-диск з відеоуроками (DVD замовляється додатково). Теми уроків охоплюють увесь спектр необхідних знань для початківців, які навчаються манікюру вперше, а також надають можливість здійнятися в творчому польоті тим, хто вже може робити професійний манікюр.

Ви дізнаєтеся, які бувають нігті і яка їх довжина доречна в тому чи іншому випадку, як доглядати за кутикулою, а також освоїте правила і техніки виконання гігієнічного класичного обрізного манікюру і його "екзотичних" різновидів ("гарячий", "deluxe", "Європейський"). У курсі окремо представлені принципи виконання водного манікюру ("мармуровий") і "ікряного 3D". Попутно ви познайомитеся з історією виникнення нейл-арту.

Ви також навчитеся професійним методикам збереження молодості шкіри рук і зможете самостійно проводити лікувальні процедури для зміцнення нігтів.

Окремий урок присвячений гелевим технологіям: корекції і видаленню гелевих нігтів, дизайну "акваріум" з використанням гелю.

Пройшовши курс ви отримаєте всю необхідну інформацію і навчитеся застосовувати свої знання на практиці. Спробуйте і переконайтеся у результаті. Після закінчення курсів ви отримаєте спеціальне свідоцтво.

Завантажте прямо зараз безкоштовний пробний урок курсу "Майстер манікюру і педикюру" і переконайтеся, що цей курс ідеально вам підходить.

Завантажити безкоштовний пробний урок

Освіта.ua
21.10.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!