Osvita.ua Довідники Дистанційні курси Дистанційний курс «1С: Бухгалтерія»
Дистанційний курс «1С: Бухгалтерія»

Отримайте навички роботи з найпопулярнішою бухгалтерською програмою - «1С: Бухгалтерія»

Дистанційний курс «1С: Бухгалтерія»

Під час вивчення дистанційного курсу ви отримаєте навички роботи з найпопулярнішою бухгалтерською програмою - «1С: Бухгалтерія». Вивчаючи матеріали курсу, ви зможете удосконалити свої знання в сфері бухгалтерського обліку. Адже не секрет, що в наш час бухгалтер, який не має елементарних навичок роботи на персональному комп'ютері, є низько кваліфікованим і незатребуваним.

Цей курс містить тільки «корисну» інформацію: у навчальних матеріалах немає нічого «зайвого» і «другорядного», отже, ви швидко опануєте програму.

Якщо порівнювати цей дистанційний курс із традиційним навчанням, то останнє, насамперед, пов'язано із засвоєнням теоретичного матеріалу, закріплення ж його на практиці відбувається пізніше. У системі дистанційного навчання все інакше: навчання та практичні вправи доповнюють одне одного. Спробуйте ставитися до навчання як до своєрідного поєднання розумової розминки і розваги, і тоді можна бути впевненим - у вас все вийде!

Ви можете прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок дистанційного курсу «1С: бухгалтерія v.8» і переконатися, що цей курс вам підходить.

Матеріали курсів розбиті на безліч уроків і являють собою універсальний самовчитель, насичений конкретними прикладами. Виконуючи практичні завдання, які містяться в кожному уроці курсу, ви швидко навчитеся зіставляти дані, оволодієте навичками складання аналітичної та регламентної звітності в програмі.

Окрім того, в даному самовчителі ви знайдете рекомендації щодо проведення обліку грошових коштів (безготівкові операції, заповнення платіжного доручення, операції з іноземною валютою) і обліку касових операцій, а також щодо розрахунків з контрагентами. Безсумнівно, коли буде бажання ви опануєте матеріал ґрунтовно і зможете відповісти на будь-яке питання за темою.

Під час навчання ви завжди зможете зв'язатися з особистим викладачем, який відповість на всі запитання та буде направляти вас у процесі навчання.

По закінченні навчання ви отримаєте спеціальне Свідоцтво, що буде безперечним підтвердженням ваших знань і досвіду роботи з даною програмою.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок дистанційного курсу «1С: бухгалтерія v.8». Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти програму «1С: бухгалтерія» буде простіше простого, адже курс побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
07.10.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!