Дистанційний курс "Практична психологія"

Курс підійде як початківцям, так і тим, хто ґрунтовно цікавився психологією раніше

Дистанційний курс "Практична психологія"

«Не зійшлися характерами», «заїв побут», «важка дитина»... Наскільки часто ми чуємо ці та схожі фрази від друзів і знайомих, які зазнали фіаско у стосунках! Але чи все так просто? Що означають ці слова? А може, людям просто не вистачило знань, щоб правильно побудувати стосунки з їх близькими?.. На жаль, курси з психології спілкування в школі не викладають... І це лише одна грань відносин, з яких складається наше життя.

Хочете знати про людей більше і правильно застосовувати ці знання? Не втрачайте час і просто запишіться на курс «Практична психологія». Уроки курсу підійдуть як для початківців, так і для тих, хто ґрунтовно цікавився психологією в надії систематизувати і поглибити свої знання. Ви вчитеся вдома, у звичній атмосфері, і при цьому постійно відчуваєте підтримку особистого викладача - з ним можна зв'язатися в будь-який момент і поставити запитання, яке вас цікавить.

Навчальний матеріал курсу загальної психології складається з 60 уроків (30 навчальних журналів), і темп навчання ви вибираєте самостійно. Курс містить велику кількість прикладів, що ілюструють теми, які вивчаються, тому навчання стане для вас не обов'язком, а корисною розвагою.

Завантажте безкоштовно пробний урок і переконайтеся, що дистанційний курс психології буде для вас корисним.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Вже на початковому етапі навчання психології ви почнете розрізняти приховані смисли фраз, зрозумієте, як поліпшити взаємини з близькими, друзями і навіть зі строгим керівником. У ваших руках опиниться справжня зброя - ключ до людської душі!

У початковому курсі психології ви дізнаєтеся, як впливають на нас різні події і як подолати важкі ситуації, ви зрозумієте, що таке стрес і як з ним боротися, як оцінювати себе і чому це важливо.

Курс психології включає найнеобхідніші знання. Так, окремо розглядаються стосунки з дитиною: як зрозуміти мотиви її бажань, дій, як грати з нею і про що говорити. Ви також дізнаєтеся, як успішно впоратися з різними соціальними ролями.

Погодьтеся, що не всяка дистанційна освіта (психологічна особливо) дає можливість вивчити такі премудрості, як «мова тіла». Про що говорять жести і міміка людини? Це дуже цікаве запитання, і, відповівши на нього, ви, можливо, відкриєте багато нового не тільки в близьких і друзях, але і в собі самому.

Хочете дізнатися більше один про одного і розуміти таємні мотиви стосунків між людьми, але все ще думаєте, де вчитися на психолога? Обирайте дистанційне навчання психології, і після закінчення курсу ви відчуєте себе іншою, більш зрілою і мудрою людиною! А свідоцтво, яке ви отримаєте за підсумками навчання, допоможе при необхідності підтвердити ваші знання.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно надасть навчання за цим дистанційним курсом, пропонуємо прямо зараз скачати безкоштовний пробний урок. Познайомившись з цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс психології буде простіше простого, адже він побудований дуже розумно з методичної точки зору.

Освіта.ua
09.09.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі