Дистанційний курс "Дизайн модного одягу"

24 уроки в 12 журналах-модулях, де за унікальною методикою представлені необхідні знання з розробки дизайну одягу

Дистанційний курс "Дизайн модного одягу"

Вам пропонуються чудові курси дизайну та моделювання одягу, які можна пройти вдома. 24 уроки в 12 журналах-модулях, де за унікальною методикою представлені всі необхідні знання з розробки дизайну одягу. Достатньо мати початкові навички шиття і бажання одягатися зі смаком, щоб розпочати навчання. А ваш особистий викладач завжди допоможе і підкаже, якщо щось буде незрозуміло.

Завантажте безкоштовно пробний урок курсу «Дизайн та моделювання одягу» і переконайтеся, що курс вам підходить.

Які навички та вміння набувають слухачі курсу

Ви навчитеся підбирати фасон виробу для конкретної людини, враховуючи особливості її статури і фігури. Це дуже важливо, тому що не дарма кажуть: на одному «ці брюки сидять», а на іншому «безформно висять». Приступаючи до розробки ескізу, справжній майстер завжди розуміє, хто його замовник і що йому піде. Без цього неможливо конструктивне моделювання одягу.

Величезна кількість наочних креслень і викрійок дає кожному студенту можливість відразу ж застосувати отримані знання на практиці. Ви навчитеся шити спідниці (прямі, клиновидні, конічні, у складку) і брюки, сукні, жакети, чоловічі та жіночі костюми, дитячий одяг, пальто різних силуетів…

Ви також дізнаєтеся про колосальну роль зорових ілюзій при конструюванні і моделюванні одягу, про значення фактури матеріалу і гармонійне поєднання кольорів; переконаєтеся, що не можна поєднувати в одному виробі, наприклад, «гладке і ворсисте», та ще й із різним малюнком. Ваш одяг буде стильним та елегантним.

Курси моделювання одягу познайомлять вас із особливостями створення нижньої білизни і купальників для різних типів фігур, навчать шити аксесуари до жіночого і чоловічого одягу (головні убори, муфти, горжетки, сумки)... Нарешті, вони розкриють секрети, як створити вбрання за кілька хвилин. Цьому мистецтву присвячено окремий урок...

Пройшовши навчання, ви безумовно станете іншою людиною, і не тільки тому, що курси моделювання та конструювання одягу навчать вас створювати ексклюзивні речі. Ви більше не розгубитесь у магазині, коли захочете щось купити. Мода і вік, вибір кольору в одязі, фасон і фігура - всі ці поняття будуть вам зрозумілі, так що вибір буде ефективним і правильним. І вже точно вам більше не доведеться шукати шафу для речей, які «не підійшли»!

Із таким багажем знань ви зможете стати модельєром і працювати в своє задоволення. Адже ваші міцні знання будуть мати ще й документальне підтвердження - свідоцтво, яке отримують студенти, які успішно завершили навчання.

7 аргументів «за»

  • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо перестати вчитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
  • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
  • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
  • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20 хвилин занять на день.
  • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
  • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
  • Можливості: Свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс конструювання і дизайну модного одягу буде простіше простого, адже з методичної точки зору він побудований дуже розумно.

Освіта.ua
16.02.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі