Дистанційний курс "Малювання та живопис"

Курс із 14-ти уроків містить інформацію про малювання та живопис, продуману до найдрібніших подробиць

Дистанційний курс "Малювання та живопис"

Пропонуємо вам звернути увагу на курс малювання та живопису, який містить безліч практичних завдань, тобто це далеко не теорія «на порожньому місці». Ви вчитесь і починаєте розуміти суть процесу; ви буквально відразу берете до рук пензлі та малюєте, відчуваючи, що виходить, а що ні. Таким чином, ви навчаєтесь малювання і водночас працюєте над помилками. Виходить, що з кожною новою спробою ви стаєте досвідченіше і... «професійніше».

Для початківців дуже важлива поетапна подача матеріалу. Тільки так вони можуть навчитися малюванню і надалі будуть здатні застосовувати отримані навички. Курс із 14-ти уроків містить інформацію про малювання та живопис, продуману до найдрібніших подробиць.

Кожне заняття починається з теоретичного вступу, де представлені основні моменти даної теми: необхідні тези проілюстровані репродукціями відомих художників, так що основи знань про малювання у вас сформуються міцні й надійні, і в будь-який момент ви без зусиль згадайте вивчене (зорова пам'ять - найкращий помічник у таких ситуаціях).

Наступний блок уроку - практика. Спробуйте виконати те, про що тільки що дізналися, розберіться, що у вас виходить краще, а що гірше. Виконуючи домашнє завдання, попрацюйте над помилками. Відправивши результати своєї праці вашому особистому викладачеві, ви отримаєте зауваження та поради, які, безсумнівно, допоможуть відкоригувати вашу роботу.

Щоб переконатися, що курс «Малювання та живопис» вам підходить, завантажте безкоштовний пробний урок прямо зараз.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Отже, які теми представлені в курсі? Наведемо деякі з них:

 • що таке малюнок - трактування від давнини до наших днів; головні прийоми, які треба знати неодмінно; уроки малювання аквареллю;
 • перспектива і її можливості, скільки може бути перспектив у малюнку;
 • композиція в школі малювання; як застосовуються формати; начерки і замальовки;
 • матеріали та аксесуари - основа, кістковий клей, полотно, рама та підрамник; види мольбертів; що таке етюдник;
 • сонце і колір, їх взаємодія і взаємопроникнення; освітлення та володіння прийомами застосування світла; кольори спектру; малюємо пейзаж;
 • архітектура; відомі майстри архітектури - стародавні єгиптяни, греки і римляни - перспектива в архітектурі;
 • малюємо персонажів - від наскельних малюнків до наших днів; модель і позування; пропорції людського тіла;
 • міська архітектура і живопис; як спроектувати вітраж.

Кожен навчальний журнал з уроку малювання завершує словник нових понять, що відносяться до образотворчого мистецтва та живопису.

Це лише мала частина того, що належить вивчити, адже перед вами - безцінний навчальний посібник, який дає величезні перспективи всім бажаючим проявити себе у мистецтві малювання навіть на професійному рівні.

7 аргументів «за»

 • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо перестати вчитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
 • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
 • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
 • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
 • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
 • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
 • Можливості: Свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс малювання і живопис буде простіше простого, адже з методичної точки зору він побудований дуже розумно.

Освіта.ua
16.02.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі