Дистанційний курс крою та шиття

Курс розрахований на тих, хто дійсно бажає оволодіти мистецтвом крою та шиття

Дистанційний курс крою та шиття

Курс розрахований в першу чергу на тих, хто дійсно хоче оволодіти мистецтвом крою та шиття, при цьому розуміючи, навіщо йому потрібні ці знання. Трапляється, що, ледве почавши навчання шиттю і навіть записавшись на дорогий курс крою, ми кидаємо вчитися. Але потім, коли раптом знадобиться «довести до розуму» гарну сукню або захочеться пошити собі по-справжньому стильну річ (а не шукати її на ринках чи в бутиках), згадується, що знань же ж у вас не вистачає. Як бути в такій ситуації? Звичайно, вчитися далі! І головне, знайти «правильний підручник».

У даній ситуації ідеально підійде дистанційний курс крою та шиття. Якщо ви вже вмієте розрізняти види швів і вибирати тканини, це буде додатковим плюсом під час навчання.

Матеріали курсу у доступній формі дають всі необхідні знання. Ці уроки шиття підійдуть навіть початківцям - тим, хто ще ніколи не брав до рук ножиці і взагалі не знає, що таке крій. Менше теорії - більше практики! Осягаючи крок за кроком цю корисну науку, ви з кожним уроком будете усвідомлювати, що сьогодні можете більше, аніж учора, і мало-помалу станете справжнім профі.

По-друге, як і в будь-якій школі, після уроків ви будете виконувати домашні завдання. Навчаючись за допомогою дистанційного курсу крою та шиття ви маєте можливість задавати питання і радитися з усіх неясних моментів курсу з особистим викладачем, який закріплений за кожним студентом. Для початківців і тих, хто осягає науку шиття вперше, це особливо важливо, тому що спочатку курси крою можуть бути не такі прості, якими здаються.

Завантаживши прямо зараз безкоштовний пробний урок ви зможете зрозуміти, чи підходить цей курс саме вам.

Які навички та вміння отримують слухачі курсу

Слідуючи вказівкам досвідчених викладачів курсу, ви навчитеся шити все - від простенької спіднички до модних жакетів, тунік та вечірніх суконь. Курс розглядає покрокове створення курток, комбінезонів, чоловічих брюк, піджаків і ділових костюмів. Ви навчитеся вибирати застібки і підкладку, дізнаєтеся про кокетки та способи їх обробки. Окремий урок - і вельми докладний - присвячений влаштуванню швейної машинки.

У кожному уроці ви знайдете необхідну інформацію з конкретної теми і практикум (щоб навчитися шити швидко і якісно, необхідно виконувати всі вправи, адже тільки так можна по-справжньому «набити руку»). Крім того, вашій увазі будуть запропоновані рубрики «Поради стиліста», «Модні стилі та напрямки», «Мистецтво спілкування із замовником» і багато інших.

Повний курс включає в себе 24 уроки (12 навчальних журналів). При цьому кожен студент може вибрати той темп навчання, який йому підходить найбільше: хочете - навчайтеся в звичайному темпі (два уроки на місяць), а хочете - можете прискорити навчання і освоїти курс за 3-4 місяці. Все залежить тільки від вас, вашого бажання і старанності.

Пройшовши курс крою та шиття, ви не тільки навчитеся шити, а й оволодієте мистецтвом моделювання одягу, що вже розкриває більш широкі можливості перед «новоспеченим» кравцем. Отримавши свідоцтво про закінчення занять, ви зможете влаштуватися на високооплачувану роботу і змінити своє життя на краще!

7 аргументів «за»

  • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо перестати вчитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
  • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
  • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
  • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
  • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
  • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
  • Можливості: свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс крою та шиття буде простіше простого, адже з методичної точки зору він побудований дуже розумно.

Освіта.ua
18.02.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі