Osvita.ua Довідники Дистанційні курси Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн"
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн"

Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя

Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн"

Пропонуємо вашій увазі універсальні матеріали, де в захоплюючій формі викладена вся необхідна інформація щодо дизайну ландшафтів, як садових, так і паркових. Матеріали також можуть використовуватися як самостійний курс садового дизайну (садового ландшафтного дизайну). Навчальні посібники підійдуть як початківцям, які досі займалися лише «дизайном городу», так і тим, хто вже намагався створювати красу під відкритим небом і не тільки на обмеженому просторі (наприклад, тим, хто самостійно зумів прикрасити сад або парк).

Вашій увазі пропонуються також найсолодші «родзинки» успішної практики благоустрою територій. Ви розбудите в собі бажання перевтілити пустелю на оазис і перетворити будь-яку місцевість. Якщо все ж у вас залишаються сумніви і ви бажаєте знайти «найкращі» курси ландшафтного дизайну, тоді можете прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

Оскільки інформація курсу подана доступно і правильно, слухач відразу ж має можливість застосувати отримані знання на практиці. Це школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя.

В курсі представлені 32 актуальні теми, які стосуються оформлення територій. Ось лише деякі з них:

 • різновиди декоративних садів;
 • створення оригінальних клумб із декоративних рослин;
 • бюджет облаштування території та різні варіанти рішень;
 • особливості створення альпінарію (кам'янистого саду);
 • «правильний» басейн - будівництво «від» і «до»;
 • клумби з багаторічними квітами; сад на даху (не так важко, як здавалося до цього).

Ви навчитеся професійному підходу до створення дизайну садової ділянки, почнете розуміти, що таке ландшафтно-парковий дизайн і зможете реалізувати свої найсміливіші фантазії. Ви дізнаєтеся багато цікавого про квіти і взагалі про рослини; розберетеся, як вписати басейн в інтер'єр саду, а також дізнаєтеся, якими бувають садові меблі і як правильно їх вибирати.

7 аргументів «за»

 • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо перестати вчитися. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
 • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
 • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
 • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
 • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
 • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
 • Можливості: свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення за цим дистанційним курсом, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти курс садово-паркового дизайну буде простіше простого, адже з методичної точки зору він побудований дуже розумно.

Освіта.ua
03.07.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!