Дистанційний курс "Дизайн інтер'єру в 3ds Max"

Курс "Дизайн інтер'єру в 3DS MAX" пропонується як тим, хто вже працював із 3d-дизайном, так і початківцям

Дистанційний курс "Дизайн інтер'єру в 3ds Max"

Ви займаєтеся дизайном інтер'єрів, але досі не використовували в своїй роботі спеціальні професійні програми? Вам посміхнулася вдача - запропонували високооплачувану посаду дизайнера інтер'єрів, однак пройти співбесіду та успішно виконати тестове завдання можна лише, володіючи навичками 3d-дизайну інтер'єрів? Отже, вам пора освоїти цю програму. Але де взяти час? Може спробувати дистанційні заняття? Але чи можна на них щось вивчити?

Курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів в 3DS MAX" пропонується для вивчення і тим, хто ніколи не працював з 3d-дизайном, і тим, хто хоче підвищити рівень своїх знань у цій сфері. У ньому вісім уроків (чотири навчальних журнали) плюс відеододаток на 3 DVD. Ви займаєтеся вдома, коли це можливо і зручно, вам не доведеться відволікатися, щоб ходити або їздити на заняття. При цьому, якщо виникнуть питання, ви завжди можете зв'язатися з особистим викладачем, який закріплений за кожним студентом. І головне - унікальна методика надання матеріалу сприяє миттєвому засвоєнню знань.

Курс розділений на уроки, кожен з яких обов'язково містить практичні приклади і задачі. Без всяких зайвих слів і сухої теорії - лише навчання! Ви можете прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок і переконатися, що цей курс вам підходить.

Які навички та вміння отримують студенти курсу

У процесі вивчення курсу ви освоїте: основи роботи в 3ds Max 9.0; як створювати стандартні (сфера, конус, куб, циліндр) і складені об'єкти; основи моделювання складних об'єктів; як виставляти і налаштовувати освітлення; як використовувати зовнішній модуль візуалізації V-Ray; методи дизайну та інтер'єрів квартири.

Кожна тема викладена доступно і наочно. У процесі навчання вам все буде зрозуміло. Звичайно, для закріплення отриманих знань доведеться виконувати домашні завдання і відправляти їх на перевірку своєму викладачеві.

Після успішного проходження курсу ви отримаєте свідоцтво, а значить, зможете впевнено орієнтуватися в цифровому тривимірному просторі, з легкістю втілюючи власні фантазії на комп'ютері. Перспектива роботи, де необхідно створювати 3d max-дизайн інтер'єрів, вас більше не злякає, адже ви будете знати основи 3d-дизайну і в перспективі зможете з успіхом застосовувати свої знання.

Зверніть увагу на те, що для роботи вам знадобляться певні програми, про встановлення яких необхідно подбати самостійно, оскільки ЄШКО не займається постачанням програмного забезпечення. Базова програма для освоєння курсу, яка вам буде потрібна і надалі, - 3ds Max 9.0. Також необхідні операційна система Windows 2000/XP/Vista і програма Autodesk 3ds Max 9.0.

7 аргументів "за"

  • Ефективність: структура уроків настільки зручна і зрозуміла, що неможливо припинити процес навчання. Швидко досягаючи результатів, зупинитися важко.
  • Універсальність: вчитися за цією методикою може будь-хто - ані вік, ані рівень стартової підготовки не є перешкодою. А безкоштовний пробний урок допоможе вибрати той курс, який підходить саме вам.
  • Зручність: ви самостійно плануєте і коригуєте графік навчання, тобто обираєте, коли вам вчитися, де вчитися і скільки часу приділяти заняттям.
  • Легкість: матеріал засвоюється дуже швидко - для успіху вистачить і 20-ти хвилин занять на день.
  • Підтримка: за кожним студентом закріплений викладач, який контролює навчання.
  • Раціональність: один місяць навчання на курсі коштує стільки ж, скільки одне заняття з репетитором. Це ефективне навчання за більш ніж прийнятною ціною.
  • Можливості: свідоцтво про закінчення курсу, безсумнівно, допоможе вам знайти хорошу роботу.

Для того щоб зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок. Познайомившись із цим матеріалом, ви зрозумієте: освоїти дизайн в 3d max буде простіше простого, адже з методичної точки зору курс побудований дуже розумно.

Освіта.ua
26.01.2015

Дистанційні курси: від англійської до маркетингу 85 дистанційних курсів допоможуть вам отримати нові навички та знання в професії і змінити вектор свого розвитку
Дистанційний курс "Садово-парковий дизайн" Дистанційна школа ландшафтного дизайну, яка, без перебільшення, може змінити все ваше життя
Дистанційний курс "Дизайн та оформлення інтер'єрів" Універсальний курс як для початківців, так і для тих, хто вже давно використовує свої навички на практиці
Дистанційний курс «Туристичний бізнес» Актуальна інформація, що представлена ​​в 32 заняттях, допоможе вам зорієнтуватися у великій кількості тем у цій галузі